CWDM SFP Plus

Suodata tuotteet
CWDM SFP Plus
SFP PLUS lähetin Luokat
Yhteensopiva tuotemerkin
Max siirto Distance(KM)
Aallonpituus
    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Brocade

    XBR-SFP10G1270-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1270-10 yhteensopiva 10G 1270nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1270-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1270-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1270nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1290-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1290nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1290-10 yhteensopiva 10G 1290nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1290-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1290nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1290-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1290nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1310-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1310-10 yhteensopiva 10G 1310nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1310-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1310-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1310nm optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1330-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1330-10 yhteensopiva 10G 1330nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1330-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1330-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1330nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1350-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1350nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1350-10 yhteensopiva 10G 1350nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1350-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1350nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1350-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1350nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1370-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1370nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1370-10 yhteensopiva 10G 1370nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1370-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1370nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1370-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1370nm optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1390-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1390nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1390-10 yhteensopiva 10G 1390nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1390-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1390nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1390-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1390nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1410-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1410nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1410-10 yhteensopiva 10G 1410nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1410-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1410nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1410-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1410nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1430-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1430nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1430-10 yhteensopiva 10G 1430nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1430-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1430nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1430-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1430nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1450-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1450nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1450-10 yhteensopiva 10G 1450nm CWDM SFP + optinen lähetin $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1450-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1450nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1450-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1450nm-optinen vastaanotin moduuli $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1470-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1470nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1470-10 yhteensopiva 10G 1470nm CWDM SFP + optinen lähetin $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1470-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1470nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1470-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1470nm-optinen vastaanotin moduuli $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1490-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1490nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1490-10 yhteensopiva 10G 1490nm CWDM SFP + optinen lähetin $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1490-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1490nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1490-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1490nm-optinen vastaanotin moduuli $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1510-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1510nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1510-10 yhteensopiva 10G 1510nm CWDM SFP + optinen lähetin $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1510-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1510nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1510-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1510nm-optinen vastaanotin moduuli $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1530-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1530nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1530-10 yhteensopiva 10G 1530nm CWDM SFP + optinen lähetin $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1530-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1530nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1530-20 yhteensopiva 10 G CWDM SFP + 1530nm-optinen vastaanotin moduuli $113.50 (USD)