DWDM SFP Plus

Showing 1–28 of 900 results

    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Arista

    SFP-10G-DW-63.86

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Arista C17 SFP 10G DW 63.86 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1563.86nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-63.86

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Arista C17 SFP-10G-DZ-63.86 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1563.86nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-63.05

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Arista C18 SFP 10G DW 63.05 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1563.05nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-63.05

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Arista C18 SFP-10G-DZ-63.05 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1563.05nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-62.23

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Arista C19 SFP 10G DW 62.23 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1562.23nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-62.23

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Arista C19 SFP-10G-DZ-62.23 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1562.23nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 61.41

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Arista C20 SFP 10G DW 61.41 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1561.41nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP 10G DZ 61.41

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Arista C20 SFP 10G DZ 61.41 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1561.41nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-60.61

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Arista C21 SFP 10G DW 60.61 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1560.61nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-60.61

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Arista C21 SFP-10G-DZ-60.61 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1560.61nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-59.79

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Arista C22 SFP 10G DW 59.79 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1559.79nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-59.79

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Arista C22 SFP-10G-DZ-59.79 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1559.79nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 58.98

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Arista C23 SFP 10G DW 58.98 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1558.98nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-58.98

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Arista C23 SFP-10G-DZ-58.98 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1558.98nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 58.17

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.17nm

    40km

    SMF

    Arista C24 SFP 10G DW 58.17 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1558.17nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP 10G DZ 58.17

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.17nm

    80km

    SMF

    Arista C24 SFP 10G DZ 58.17 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1558.17nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-57.36

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1557.36nm

    40km

    SMF

    Arista C25 SFP 10G DW 57.36 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1557.36nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-57.36

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1557.36nm

    80km

    SMF

    Arista C25 SFP-10G-DZ-57.36 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1557.36nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-56.55

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1556.55nm

    40km

    SMF

    Arista C26 SFP-10G-DW-56.55 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1556.55nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-56.55

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1556.55nm

    80km

    SMF

    Arista C26 SFP-10G-DZ-56.55 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1556.55nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 55.75

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1555.75nm

    40km

    SMF

    Arista K27 SFP 10G DW 55.75 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1555.75nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP 10G DZ 55.75

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1555.75nm

    80km

    SMF

    Arista K27 SFP 10G DZ 55.75 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1555.75nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 54.94

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.94nm

    40km

    SMF

    Arista C28 SFP 10G DW 54.94 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1554.94nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-54.94

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.94nm

    80km

    SMF

    Arista C28 SFP 10G DZ 54.94 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1554.94nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 54.13

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.13nm

    40km

    SMF

    Arista C29 SFP 10G DW 54.13 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1554.13nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP 10G DZ 54.13

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.13nm

    80km

    SMF

    Arista C29 SFP 10G DZ 54.13 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1554.13nm optinen lähetin $419.10 (USD)

    Arista

    SFP 10G DW 53,33

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1553.33nm

    40km

    SMF

    Arista C30 SFP 10G DW 53,33 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1553.33nm optinen lähetin $280.00 (USD)

    Arista

    SFP 10G DZ 53,33

    (Klikkaa tiedot)

    SFP plus

    10Gbps

    1553.33nm

    80km

    SMF

    Arista C30 SFP 10G DZ 53,33 yhteensopiva 10 G DWDM SFP + 1553.33nm optinen lähetin $419.10 (USD)