BiDi SFP

Näytetään osumat 1 – 28 248 tulosten

    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Alcatel-Lucent

    3HE00868AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00868AA yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00868AB

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00868AB yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP 100 BX D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP 100 BX D yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP SC optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BX20LT

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    -

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP 100 BX20LT yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA SC optinen lähetin $22.80 - $24.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BX20NU

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20 km, 40 km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP 100 BX20NU yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA SC optinen lähetin $16.80 - $18.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BXLC-D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BXLC-D yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BXLC-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BXLC-U yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP DUAL BX D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-DUAL-BX-D yhteensopiva kahden nopeuden 1000BASE-BX-D 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-DUAL-BX-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-DUAL-BX-U yhteensopiva kahden nopeuden 1000BASE-BX-U 1310nm-1550-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.60 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-D yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX D20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-D20 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX D40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-D40 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KEIKKA-BX-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-U yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX U20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-U20 yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX U40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-U40 yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP 100 BX U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent iBiDi SFP-100-BX-U yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA BiDi SFP SC optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP 100 BXLC D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent iBiDi SFP-100-BXLC-D yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100-BXLC-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent iBiDi SFP-100-BXLC-U yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.40 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPBD10-13

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPBD10-13 yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $8.10 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPBD10-14

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPBD10-14 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $10.80 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFXBD-LC-13

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    15km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA 15km optinen lähetin $8.40 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFXBD-LC-15

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    15km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15 yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA 15km optinen lähetin $8.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXD-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXD-10 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $10.80 (USD)

    Arista

    SFP 1G BXD 120

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1490nm-RADIOTA

    120km

    SMF

    Arista BiDi SFP 1G BXD 120 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1490nm-RADIOTA 1 optinen lähetin $47.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXD-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 BXD-G20-yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $10.80 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXD-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXD-40 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $15.80 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXD-80

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1490nm-RADIOTA

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXD-80 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $29.70 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-10 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $12.30 (USD)