PALVELUN SONET/SDH SFP

Suodata tuotteet
PALVELUN SONET/SDH SFP
SFP lähetin Luokat
Yhteensopiva tuotemerkin
Max siirto Distance(KM)
Aallonpituus
    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Alcatel-Lucent

    3HE00035AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00035AA yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00036AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00036AA yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00039AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    500m

    MMF

    Alcatel-Lucent 3HE00039AA yhteensopiva OC-12/STM-4 SR-0 SFP 1310nm optinen lähetin $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00047AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    2.5Gbps

    1550

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00047AA yhteensopiva OC-48/STM-16 IR-2 SFP 1550nm optinen lähetin $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00410AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    2.5Gbps

    1550

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00410AA yhteensopiva OC-48/STM-16 LR 2 SFP 1550nm optinen lähetin $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-IR

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12-SFP-IR yhteensopiva OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm optinen lähetin $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    LR1/SFP/OC12

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12 SFP LR1 yhteensopiva OC-12/STM-4 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $38.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-IR

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3-SFP-IR yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm optinen lähetin $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    LR1/SFP/OC3

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3 SFP LR1 yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5750LZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5750LZ yhteensopiva OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $23.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5750PZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5750PZ yhteensopiva OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $23.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760ALZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760ALZ yhteensopiva OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $23.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760ANLZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760ANLZ yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760NPZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760NPZ yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760PZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760PZ yhteensopiva OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760TLZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760TLZ yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760TPZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760TPZ yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ALZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ALZ yhteensopiva OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ANLZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ANLZ yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ANPZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ANPZ yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765APZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765APZ yhteensopiva OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ATLZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ATLZ yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ATPZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ATPZ yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km IND optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765LZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765LZ yhteensopiva OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765NLZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765NLZ yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765NPZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765NPZ yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765PZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765PZ yhteensopiva OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optinen lähetin $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765TPZ

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765TPZ yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $6.75 (USD)