DWDM XFP

Showing 29–56 of 749 results

    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-47

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C47 XFP-10G-DWDM-47 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1539.77nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-48

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C48 XFP-10G-DWDM-48 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1538.98nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-49

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C49 XFP-10G-DWDM-49 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1538.19nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-50

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C50 XFP-10G-DWDM-50 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1537.40nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-51

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C51 XFP-10G-DWDM-51 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1536.61nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-52

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C52 XFP-10G-DWDM-52 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1535.82nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-53

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C53 XFP-10G-DWDM-53 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1535.04nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-54

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C54 XFP-10G-DWDM-54 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1534.25nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-55

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C55 XFP-10G-DWDM-55 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1533.47nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-56

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C56 XFP-10G-DWDM-56 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1532.68nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-57

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C57 XFP-10G-DWDM-57 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1531.9nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-58

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C58 XFP-10G-DWDM-58 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1531.12nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-59

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    -

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C59 XFP-10G-DWDM-59 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1530.33nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-61

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1528.77nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C61 XFP-10G-DWDM-61 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 1528.77nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1563 86

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Brocade C17 10G XFP ZRD 1563 86 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1563 86

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Brocade C17 10G XFP ZRD 1563 86 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1563 05

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Brocade C18 10G XFP ZRD 1563 05 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1563 05

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Brocade C18 10G XFP ZRD 1563 05 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1562 23

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Brocade C19 10G XFP ZRD 1562 23 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1562 23

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Brocade C19 10G XFP ZRD 1562 23 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1561 41

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Brocade C20 10G XFP ZRD 1561 41 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1561 41

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Brocade C20 10G XFP ZRD 1561 41 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1560 61

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Brocade C21 10G XFP ZRD 1560 61 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1560 61

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Brocade C21 10G XFP ZRD 1560 61 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1559 79

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Brocade C22 10G XFP ZRD 1559 79 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1559 79

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Brocade C22 10G XFP ZRD 1559 79 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optinen lähetin $509.90 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1558 98

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Brocade C23 10G XFP ZRD 1558 98 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optinen lähetin $323.00 (USD)

    Brocade

    10G XFP ZRD 1558 98

    (Klikkaa tiedot)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Brocade C23 10G XFP ZRD 1558 98 yhteensopiva 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optinen lähetin $509.90 (USD)