Hybridi-sovitin

Kuvauksessa/valvonta:

Hybridi adapterit tarjoavat ratkaisun hybridi sovelluksiin missä kaksi erilaista optista liitäntää tai kaapelijärjestelmät on yhdistettävä toisiinsa.

SC ST hybridi-sovitin

SC ST hybridi-sovittimet ovat muovikuori, laippatyyppisten, Zirkonia hiha yksimuoto ja broze hiha multimode. Sininen yksimuoto PC ja beige multimode PC.

FC ST hybridi-sovitin

SC to FC adapter

FC SC hybridi-sovittimet ovat myös Laippa tyyppi wit muovikuori, yksimuoto PC sininen ja beige multimode PC.

SC FC hybridi-sovitin

SC to FC adapter

SC FC hybridi-sovitin on saatavana muovikuori ja metalli housing.plastic kehon adapteri Laippa tyyppi ja metalli sovitin ovat square tyyppi.

SC LC hybridi-sovitin

sc_lc_adapter

SC LC hybridi sovitin ovat muovia asuntojen laippatyyppisten.
FC LC hybridi-sovitin

fc to lc adapter


Paljas kuitu sovitin

paljas kuitu sovitin

Suorituskyky

Lisäys loss(dB) ≤ 0.20
Päällekkäistä (dB) ≤ 0,10
Vaihdettavuus (dB) ≤ 0.20
Hiha materiaali Zirkonia holkki broze holkki
Käyttölämpötila (℃) -25 ~ 70 -40 ~ + 80 -25 ~ 70
Varastointilämpötila (℃) -40 ~ + 85