Mekaaninen muuttuva optinen vaimennin

Kuvauksessa/valvonta:

Ominaisuudet

    • Laaja vaimennin alue
    • Korkea tarkkuus
    • Pieni lisäys tappio
    • Suuri tappio
    • Aallonpituus ja polarisaatio
    • tunteeton
    • Kompakti koko
    • Vakaa ja luotettava suorituskyky
    • Hyvä ympäristön vakaus

Parametrit

Parametrit 1550 1310nm Wideband
P A-luokan luokan Arvosanan Arvosanan
Liiketoiminnan aallonpituus (nm) 1550±30 1310±30 1310 ~ 1630
Vaimennin (dB) 0. 3 ~ 65 0. 6 ~ 60 0. 7 ~ 60 1.0 ~ 60
Tarkkuus (dB) 0.02/0,05 yli 0,6 ~ 60dB 0.02 yli 0,7 ~ 60dB 0.02 yli 1,0 ~ 60dB
Lisäys loss(dB) ≤0.3 ≤0.6 ≤0.7 ≤1.0
Paluu loss(dB) ≥60.0
Polarisaatio riippuvainen tappio PDL(dB) ≤0.1 0-20dB vaimennus ≤0.2 20-60 dB vaimennus
Enintään kestää virta (mW) 500
Toiminta Temperature(℃) 0~ 70
Varastointi Temperature(℃) -40 ~ + 85
Suhteellinen kosteus (%) 90
Paketin tyyppi Kullattu kehon
Paketti ulottuvuus (pois boots)(mm) 20 * 22 * 6.6

Tilaustiedot

COF VOA Port Toimivat aallonpituus Luokan Fiber tyyppi Kuidun pituus Liitin
0101 = 1 X 1 13 = 1310nm P 1 = paljas kuitu 1 metri = 1 0= Ei
0202 = 2 X 2 15 = 1550 1 = FC/APC
16 = 1625nm 2 = FC/PC
X = muut A 2 = 900um takki 2 = 2 meter 3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = S
6 = LC
XX = muut XX = muut XX = muut

PDF