ST/APC valokuitu vaimennin, uros-naaras, 1 ~ 25dB valinnainen

Normaalihinta: $3.90 (USD)

Saatavuus: Varastossa

Suojaimen *

Osta se nyt säännöllisesti hinta.

Tilavuus hinta :$2,73- $3,71

Lisää useita kohteita huoltotarjouksen luettelo ja Pyydä tarjous meiltä.

Lisätä kohteita tarjouksen luetteloon, me lainata hinta yhteensä määrän mukaan, ja voit jatkaa maksaa tilauksen verkossa, jos hyväksyt meidän tarjouksen.
  • Suuri omavaimennus tarkkuus
  • 2-5 työpäivän päästä DHL/UPS
  • 3 vuoden takuu

Tuote-eritelmän

Paino 20 g
Optinen liitäntä

ST/APC

Siirtotila

Singlemode

Tappio

≥65dB

Vaimennus tarkkuus

1-5dB ±0.5, 6-10dB ±0.7, >10dB ±1.0

Toimivat aallonpituus

1260~1620nm

Optinen teho

200mW

Lämpötila-alue

-40~75°C

Kosteus

95%RH

Optinen liitäntä

ST/APC

Siirtotila

Singlemode

Tappio

≥65dB

Vaimennus tarkkuus

1-5dB ±0.5, 6-10dB ±0.7, >10dB ±1.0

Toimivat aallonpituus

1260~1620nm

Optinen teho

200mW

Lämpötila-alue

-40~75°C

Kosteus

95%RH

  • 0

    0arvostelut

  • 5 tähteä
    4 tähteä
    3 tähteä
    2 tähteä
    1 tähdet

Ei arvosteluja vielä.

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Empowerfiber yhteyksistä tarjoaa laadukkaita voimak-vaimentimet vaihtelee 1-30dB. Kunkin vaimennin on tehty jatkuvaa valoa absorboivat ja metalli-ioni dopingia kuitua, joka tarjoaa erinomaisen ympäristön vakaudelle ja alhainen takaisin pohdintaa. Että edessä on urosliitin yhdistimen tyyliä, joka mahdollistaa vaimentimet kytketty suoraan vastaanotin laitteet tai sovittimia Kytkentätaulu. Takana on naaras liittimeen adapterin, jonka avulla patch johto astutettu että takaosaan. Että on saatavilla SC, FC, ST, LC ja MU. Fiber optic järjestelmässä rakentaa vaimentimet on tärkeä rooli valvoa optisen tehon tasoa televiestintä-, KTV ja muiden yksimuoto kuitu optinen viestintä ohjelmien. Tällöin niiden on tarjottava tasaisen suorituskyvyn eri käyttöolosuhteet, joten vaimennus on edelleen vakio ja ennustettavissa määrä.

Ominaisuudet

  • Yhteensopiva bellcore GR910
  • Pitkäaikainen luotettavuus
  • Yksinkertainen käsittely
  • Suuritehoiset kestävyyttä
  • Suuri tappio
  • Alhainen PDL

Sovellukset

  • OHJELMARYHMIÄ
  • Power DWDM tasapainottaminen
  • KTV
  • Power vaaitus, optinen pudottamisen limittävän

Erittely

Ominaisuudet
Yksikkö
Edellytykset
Arvot
Vaimennus
dB
UPC
APC
1 ~ 30
1 ~ 20
Tappio
dB
UPC
APC
≥50
≥60
Toimivat aallonpituus
nm
-
1310 and 1550, 1240 - 1600
Vaimennus tarkkuus
-
1 ~ 4dB
5 ~ 30dB
≤0.5dB
≤10%
Käyttölämpötila
°C
-
-40 ~ +75
Varastointilämpötila
°C
-
-40 ~ +85
Polarisaatio riippuvainen tappio
dB
-
≤0.2
Suhteellinen kosteus
%
75°C
95
Tärinä
dB
10 ~ 55, 2Hrs
∆IL≤0.2
Vaikutus
dB
1.5m, 5 drops
∆IL≤0.2

Yhteyttä live myyntiimme

Sähköposti [email protected] tai täytön lomakkeen alla