ST SC-adapteri

Kuvauksessa/valvonta:

Kuvaus ST SC-adapteri

ST SC hybridi sovitin mahdollistaa suora optinen yhteys ST-plug ja SC-liitin.

SC ST hybridi-sovittimet ovat muovikuori, laippatyyppisten, Zirkonia hiha yksimuoto ja broze hiha multimode. Sininen yksimuoto PC ja beige multimode PC.

ST SC sovittimet tekniikka tiedot

Väliinkytkemisvaimennus

≤ 0,3 dB

Peruuttaa force (g/f)

200-600

Kestävyys

500 kertaa

Käyttölämpötila

40-+ 75 DC

SC ST hybridi sovittimen ominaisuudet

Kompakti muotoilu

Korkean tarkkuuden hiha

Korkean suorituskyvyn

SC ST hybridi sovitin sovelluksia

Verkkoympäristöissä integrointi eri kokoonpanoissa

Televerkkojen