BiDi SFP

Showing 29–56 of 248 results

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Arista

    SFP-1G-BXDA-20

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-20-kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $12.30 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-40 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $18.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm-TX/1490nm-RX

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-80-kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1570nm-TX/1490nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $99.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-10

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-10 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.10 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-120

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1550nm-RX

    120km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-120 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1550nm-RX 1 optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-40 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $15.80 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1550nm-RX

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-80-kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $29.70 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-10

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-10 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.60 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-20

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-20-kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.60 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-40 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $18.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1570nm-RX

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-80-kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1570nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $99.00 (USD)

    Avaya

    AA1419069-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Avaya AA1419069-E6 kompatibilis 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.10 (USD)

    Avaya

    AA1419070-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Avaya AA1419070-E6 kompatibilis 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $10.80 (USD)

    Avaya

    AA1419076-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    40km

    SMF

    Avaya AA1419076-E6 kompatibilis 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $18.00 (USD)

    Avaya

    AA1419077-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Avaya AA1419077-E6 kompatibilis 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $18.00 (USD)

    Avaya

    AA1419082-E5

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Avaya AA1419082-E5 kompatibilis 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Avaya

    AA1419083-E5

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Avaya AA1419083-E5 kompatibilis 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXD

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100BXD kompatibilis 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXD-20

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100BXD-20-kompatibilis 100BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXD-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Brokát E1MG-100BXD-40 kompatibilis 100BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $13.10 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXD-OM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100BXD-OM kompatibilis 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXU

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100BXU kompatibilis 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXU-20

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100BXU-20-kompatibilis 100BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXU-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    40km

    SMF

    Brokát E1MG-100BXU-40 kompatibilis 100BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.80 (USD)

    Brokát

    E1MG-100BXU-OM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100BXU-OM kompatibilis 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $8.40 (USD)

    Brokát

    E1MG-1G-BXD-120

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1490nm-RX

    120km

    SMF

    Brokát E1MG-1G-BXD-120 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1490nm-RX 1 optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Brokát

    E1MG-1G-BXD-20

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-1G-BXD-20-kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $12.30 (USD)

    Brokát

    E1MG-1G-BXD-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Brokát E1MG-1G-BXD-40 kompatibilis 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $15.80 (USD)