XFP adó-vevők

Showing 953–980 of 1091 results

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.86

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Netgear C17 DWDM-XFP-63.86 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.86

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Netgear C17 DWDM-XFP-63.86 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.05

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Netgear C18 DWDM-XFP-63.05 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.05

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Netgear C18 DWDM-XFP-63.05 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-62.23

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Netgear C19 DWDM-XFP-62.23 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-62.23

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Netgear C19 DWDM-XFP-62.23 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-61.41

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Netgear C20 DWDM-XFP-61.41 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-61.41

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Netgear C20 DWDM-XFP-61.41 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-60.61

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Netgear C21 DWDM-XFP-60.61 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-60.61

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Netgear C21 DWDM-XFP-60.61 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-59.79

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Netgear C22 DWDM-XFP-59.79 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-59.79

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Netgear C22 DWDM-XFP-59.79 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58.98

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Netgear C23 DWDM-XFP-58.98 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58.98

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Netgear C23 DWDM-XFP-58.98 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58.17

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    40km

    SMF

    Netgear C24 DWDM-XFP-58.17 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1558.17nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58.17

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    80km

    SMF

    Netgear C24 DWDM-XFP-58.17 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1558.17nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-57.36

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1557.36Nm

    40km

    SMF

    Netgear C25 DWDM-XFP-57.36 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1557.36nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-57.36

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1557.36Nm

    80km

    SMF

    Netgear C25 DWDM-XFP-57.36 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1557.36nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-56.55

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    40km

    SMF

    Netgear C26 DWDM-XFP-56.55 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1556.55nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-56.55

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    80km

    SMF

    Netgear C26 DWDM-XFP-56.55 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1556.55nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-55.75

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1555.75nm

    40km

    SMF

    Netgear C27 DWDM-XFP-55.75 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1555.75nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-55.75

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1555.75nm

    80km

    SMF

    Netgear C27 DWDM-XFP-55.75 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1555.75nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.94

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1554.94nm

    40km

    SMF

    Netgear C28 DWDM-XFP-54.94 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1554.94nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.94

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1554.94nm

    80km

    SMF

    Netgear C28 DWDM-XFP-54.94 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1554.94nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.13

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1554.13nm

    40km

    SMF

    Netgear C29 DWDM-XFP-54.13 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1554.13nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.13

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1554.13nm

    80km

    SMF

    Netgear C29 DWDM-XFP-54.13 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1554.13nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-53.33

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1553.33nm

    40km

    SMF

    Netgear C30 DWDM-XFP-53.33 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1553.33nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-53.33

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1553.33nm

    80km

    SMF

    Netgear C30 DWDM-XFP-53.33 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1553.33nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)