XFP adó-vevők

Showing 1009–1036 of 1091 results

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    NETGEAR

    DWDM-XFP-41.35

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    40km

    SMF

    Netgear C45 DWDM-XFP-41.35 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1541.35nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-41.35

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    80km

    SMF

    Netgear C45 DWDM-XFP-41.35 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1541.35nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-40.56

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    40km

    SMF

    Netgear C46 DWDM-XFP-40.56 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1540.56nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-40.56

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    80km

    SMF

    Netgear C46 DWDM-XFP-40.56 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1540.56nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-39.77

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    40km

    SMF

    Netgear C47 DWDM-XFP-39.77 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1539.77nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-39.77

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Netgear C47 DWDM-XFP-39.77 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1539.77nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.98

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    40km

    SMF

    Netgear C48 DWDM-XFP-38.98 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1538.98nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.98

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Netgear C48DWDM-XFP-38.98 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1538.98nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    40km

    SMF

    Netgear C49 DWDM-XFP-38.19 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1538.19nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Netgear C49DWDM-XFP-38.19 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1538.19nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.4

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-XFP-37,4 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1537.4nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-XFP-37.40 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1537.4nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-36.61

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Netgear C51 DWDM-XFP-36.61 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1536.61nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    40km

    SMF

    Netgear C52 DWDM-XFP-35.82 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1535.82nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Netgear C52 DWDM-XFP-35.82 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1535.82nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    40km

    SMF

    Netgear C53 DWDM-XFP-35.04 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1535.04nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Netgear C53 DWDM-XFP-35.04 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1535.04nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    40km

    SMF

    Netgear C54 DWDM-XFP-34.25 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1534.25nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Netgear C54 DWDM-XFP-34.25 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1534.25nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    40km

    SMF

    Netgear C55 DWDM-XFP-33 standard 47 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1533.47nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Netgear C55 DWDM-XFP-33 standard 47 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1533.47nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    40km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-XFP-32.68 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1532.68nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-XFP-32.68 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1532.68nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-31.9

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    Netgear C57 DWDM-XFP-31.9 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1531.9nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-31.90

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    40km

    SMF

    Netgear C57 DWDM-XFP-31.90 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1531.9nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-31.12

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    40km

    SMF

    Netgear C58 DWDM-XFP-31.12 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1531.12nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-30.33

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1530.33nm

    40km

    SMF

    Netgear C59 DWDM-XFP-30.33 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1530.33nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-30.33

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1530.33nm

    80km

    SMF

    Netgear C59 DWDM-XFP-30.33 kompatibilis 10G DWDM XFP 100GHz 1530.33nm optikai adóvevő csatlakozóval $509.90 (USD)