Fiber kollimátor

Leírást/ellenőrzések:

Fiber kollimátor

Fiber kollimátor leírása

Fiber optic kollimátor használják, hogy eltérő fény párhuzamos gerenda vagy a párhuzamos nyaláb bejut az optikai csatoló.

Mi a kínálat egymódusú és multimódusú kollimátor különböző átmérőjű. Tipikus rost kollimátor hullámhossz pedig 1310nm 1550nm. Objektív átmérője 1,8 mm-es vagy 1.0mm. optikai hossza 1.0mm vagy 1,5 mm. Lehet, hogy a rost kollimátor SC FC ST csatlakozók stb.

Fiber kollimátor jellegét meghatározza:
– Alacsony illesztési veszteség
– Alacsony tükrözi vissza
– Magas környezetvédelmi stabilitás

Fiber optic kollimátor alkalmazások közé tartozik a lézer gerenda szállítási rendszerek, kapcsoló kimenete egy szál a detektor. Pár Kollimátorral alkalmazásai bővítése rendszerek az lab alkalmazások, valamint a rost szál tengelykapcsoló, kompakt elemre.

Egyetlen mód Fiber optic kollimátor specifikáció

A paraméter

Prémium

Egy osztály

Hullámhossz (nm)

1310±30nm, 1550±30nm
1310/1550±30nm, 980/1550±30nm vagy az egyéni hullámhossz

Csillapítás (típ.) (dB) *

0.17

0.20

Csillapítás (Max.) (dB) *

0.20

0.25

Visszirányú csillapítás (típ.)

65

60

Gerenda Átmérő (mm)

< 0,5

Üzemi hőmérséklet

-20℃ ~ + 75℃

Tárolási hőmérséklet

-40℃ ~ + 85℃

Dimenzió csomag

3,2 × 9 vagy 10 mm-es aranyozott cső SS
2,78 × 9 mm-es üveg cső vagy Egyéni méret

Rost típusa

250um csupasz rost vagy 900um szűk puffer

* 10 mm-es dolgozik távolság

*Rendelési információk:

Cikk

Leírás

Lencse típusa

SCL = SGL C-lencse = g betű-lencse

Hullámhossz

13 = 1310nm 14 = 1480nm 15 = 1550nm 35 = 1310/1550nm

Fokozat

P = a = A prémium osztályú

Munka távolság

05 = 5mmWD 06 = 6 mm WD... 70 = 70mmWD

Pigtail stílus

B = 250um csupasz rost L = 900um kabát

Optikai hossza

A = 1,0 m B = 1,5 m C = 2,0 m S = vevő hossza

Csomag

A = 3,2 × 9 vagy 10 mm-es SS csövet arany borítás
B = 2,4 x 10 mm-es SS cső
C = 2,78 × 9 mm-es üveg cső
D = 1,3 × 8 mm-es SS csövet arany borítás
1 mm-es g betű-lencse vagy C-lencse
E = 1,8 × 8 mm-es SS csövet arany borítás
1 mm-es g betű-lencse vagy C-lencse

Rost típusa

0= SMF-28 1 Corning Flexcore = 2 = 50/125μm.
3 = 62,5/125μm 4 = 100/140μm

Csatlakozó

0= Nincs 1 = FC/APC 2 = FC/PC 3 = SC/APC 4 = SC/PC 5 = ST 6 = LC

A multimódusú optikai kollimátor specifikáció

Fokozat

Prémium

Egy osztály

Hullámhossz (nm)

1310+30, 1550+30 vagy 1310/1550+30, 980/1550+30 vagy egyéni hullámhossz

Csillapítás (típ.) (dB)

0.3

0.4

Csillapítás (Max.) (dB)

0.4

0.5

Visszirányú csillapítás (típ.) (dB)

65

60

Gerenda Átmérő (mm)

< 0,5

Üzemi hőmérséklet (℃)

-20 ~ 75

Tárolási hőmérséklet (℃)

-40 ~ től + 85

Méretek (mm)

2,40 × 10 vagy 3,2 × 10 aranyozott cső SS vagy 2,78 × 10 üveg cső vagy Egyéni méret

Rost típusa

250um csupasz rost vagy 900um kabát

*Rendelési információk:

Cikk

Leírás

AA ___FC

Multi-rost (3 = 3fiber és 4 = 4fiber, vagy S = üvegszálas) kollimátor

Hullámhossz

13 = 1310nm 15 = 1550nm 35 = 1310/1550nm 95 = 980/1550nm

Fokozat

P = a prémium A = a. osztályú

Munka távolság

01 = 1 mm RWD RWD 06 = 6 mm
... 70 = 70 mm RWD

Pigtail stílus

B = 250um csupasz rost L = 900um kabát

Optikai hossza

A = 1,0 m B = 1,5 m C = 2,0 m S = egyéni hossza

Csomag

B = 3.2x10mm-SS cső
C = 2.4x10mm SS cső
D = 2.78x10mm üveg cső

Rost típusa

0= SMF-28
1 = corning Flexcore
2 = 50/125μm.
3 = 62,5/125μm.
4 = 100/140μm

Csatlakozó

0= Nincs 1 = FC/APC 2 = FC/PC 3 = SC/APC 4 = SC/PC 5 = ST 6 = LC

PM kollimátor specifikáció

A paraméter
Specifikáció

Hullámhossz (nm)

1310+30, 1550+30 vagy egyéni hullámhossz

Munka távolság (mm)

5 vagy a

Csillapítás (Átl. @ 5mm) (dB)

0.2

Csillapítás (Max @5 mm.) (dB)

0.25

Törlési arány (Typ.) (dB)

25

Rati0 kihalás (Min.) (dB)

22

Csillapítási együttható (Min.)

60

Húzó teher (N)

5

Üzemi hőmérséklet (° C)

– 5 ~ 70

Tárolási hőmérséklet (° C)

-40 ~ től + 85

Méretek

Lásd az alábbi

Rost típusa

Panda PM, vagy adjon meg