25G / 40G / 100G Transceivers

Showing 29–56 of 171 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Brocade

    100G - QSFP28-LR4-LP - 10KM

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 100G-QSFP28-LR4-LP-serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Brocade

    100G-QSFP28-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Brocade 100G-QSFP28-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-ER4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Brocade 40GBASE serasi 40G-QSFP-ER4-ER4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-ESR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Brocade 40GBASE serasi 40G-QSFP-ESR4-ESR4 QSFP + 850nm MTP/MPO optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-LM4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    RM160 juta @ OM4MMF, 2kmoverSMF

    MMF/SMF

    Brocade 40G-QSFP-LM4 serasi 40GBASE-LM4 QSFP + 1310nm 2km optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 40G-QSFP-LR4 serasi 40GBASE-LR4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-LR4L

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Brocade 40GBASE serasi 40G-QSFP-LR4L-LR4L QSFP + 1310nm 2km optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-SR-BIDI

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    -

    150 m/100 m OM3 OM4 @@

    MMF

    Brocade Bi 40G-QSFP-SR-BIDI serasi 40GBASE-SR-penghantar-terima optik Directional PL Dupleks $270.00 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Brocade 40G-QSFP-SR4 serasi 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Brocade

    40G-QSFP-SR4-INT

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Brocade 40G-QSFP-SR4-INT serasi 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Brocade

    QSFP-40G-PLR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 40GBASE serasi QSFP-40G-PLR4-PLR4 QSFP + 1310nm MTP/MPO optik penghantar-terima $342.00 (USD)

    Brocade

    QSFP-40G-PLRL4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    1km

    SMF

    Brocade 40GBASE serasi QSFP-40G-PLRL4-PLRL4 QSFP + 1310nm 1km MTP/MPO optik penghantar-terima $198.00 (USD)

    Ciena

    160-9113-900

    (Klik untuk detail)

    CFP

    100Gbps

    -

    10km

    SMF

    Ciena 160-9113-900 serasi 100GBASE LR4 dan OTU3 1310nm PL penghantar-terima optik modul SMF $1,350.00 (USD)

    Ciena

    CFP-ER4 - 40KM

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Ciena CFP-ER4-serasi 100GBASE-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Ciena

    CFP2-LR4 - 10KM

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Ciena CFP2-LR4-serasi 100GBASE-LR4 1310nm penghantar-terima optik modul $1,800.00 (USD)

    Ciena

    QSFP28-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    -

    10km

    SMF

    Ciena QSFP28-LR4 100GBASE-LR4 serasi 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Ciena

    QSFP28-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Ciena QSFP28-SR4 100GBASE-SR4 serasi 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Cisco

    CFP-100G-ER4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Cisco 100GBASE serasi CFP-100G-ER4-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Cisco

    CFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco CFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $1,688.80 (USD)

    Cisco

    CFP-40G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco CFP-40G-LR4 serasi 40GBASE-LR4 dan OTU3 CFP 1310nm PL optik penghantar-terima $720.00 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco rangkaian penghantar-terima 1310nm serasi CFP2-100G-LR4 optik (untuk Alyaf) $3,492.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-100G-LR4-S

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco QSFP-100G-LR4-S 100GBASE-LR4 1310nm serasi optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-100G-SR4-S

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    850nm

    100m

    MMF

    Cisco QSFP-100G-SR4-S serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-40G-BD-RX

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    -

    [email protected]/[email protected]/[email protected]

    MMF

    Cisco QSFP-40G-BD-RX serasi 40GBASE-SR Bi-penghantar-terima optik Directional PL Dupleks $270.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-40G-CSR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    41.25Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Cisco 40GBASE serasi QSFP-40G-CSR4-CSR4 QSFP + 850nm MTP/MPO optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    Cisco

    QSFP-40G-ER4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    44.6Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    40GBASE serasi Cisco QSFP-40G-ER4-ER4 dan OTU3 QSFP + 1310nm PL optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-40G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    44.6Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco QSFP-40G-LR4 serasi 40GBASE-LR4 dan OTU3 QSFP + 1310nm PL optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-40G-LR4-S

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco QSFP-40G-LR4-S serasi 40GBASE-LR4 QSFP + 1310nm PL optik penghantar-terima $306.00 (USD)