25G / 40G / 100G Transceivers

Showing 113–140 of 171 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    HPE

    JL286A

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    2km

    SMF

    HPE JL286A 40GBASE-LR4L serasi QSFP + 1310nm 2km optik penghantar-terima $432.00 (USD)

    HPE

    JL306A

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    HPE JL306A 40GBASE-ER4 serasi QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $1,620.00 (USD)

    Huawei

    CFP-100G-ER4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Penghantar-terima optik 1310nm 100GBASE serasi Huawei CFP-100G-ER4-ER4 $3,600.00 (USD)

    Huawei

    CFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei CFP-100G-LR4 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,688.80 (USD)

    Huawei

    CFP-100G-SR10

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    850nm

    [email protected]/[email protected]/[email protected]

    MMF

    Huawei CFP-100G-SR10 serasi 100GBASE-SR10 850nm 150m optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Huawei

    CFP2-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei CFP2-100G-LR4 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,801.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Penghantar-terima optik 1310nm Huawei QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 $2,150.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Huawei QSFP-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm penghantar-terima optik $232.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-eiSR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    400m

    MMF

    QSFP 40GBASE-eSR4/4x10GBASE-SR serasi Huawei QSFP-40G-eiSR4 + 850nm MTP/MPO penghantar-terima optik $53.10 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-ER4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    40GBASE serasi Huawei QSFP-40G-ER4-ER4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-eSR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    400m

    MMF

    40GBASE serasi Huawei QSFP-40G-eSR4-ESR4 QSFP + 850nm MTP/MPO optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-iSR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    150m

    MMF

    QSFP 40GBASE-SR4/4x10GBASE-SR serasi Huawei QSFP-40G-iSR4 + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei QSFP-40G-LR4 serasi 40GBASE-LR4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-PLR4L

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    1km

    SMF

    40GBASE serasi Huawei QSFP-40G-PLR4L-PLRL4 QSFP + 1310nm 1km MTP/MPO optik penghantar-terima $198.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-SR-BD

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]/[email protected];interface

    - Bi Huawei QSFP-40G-SR-BD serasi 40GBASE-SR-penghantar-terima optik Directional PL Dupleks $270.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    150m

    MMF

    Huawei QSFP-40G-SR4 serasi 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Huawei

    QSFP-40G-UNIV

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    [email protected]/OM4MMF,2kmoverSMF

    MMF/SMF

    40GBASE serasi Huawei QSFP-40G-UNIV-UNIV QSFP + 1310nm 2km penghantar-terima optik bagi SMF & MMF $306.00 (USD)

    IBM

    49Y7884

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    IBM BNT 49Y7884 40GBASE-SR4 serasi QSFP + 850nm 150m optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    IBM

    BN-CKM-JAM-SR

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    IBM 40GBASE serasi BNT BN-CKM-jam-SR-SR4 QSFP + 850nm optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    IBM

    00D6222

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    IBM Lenovo 00D 6222 40GBASE-LR4 serasi QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    IBM

    00D9865

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    IBM Lenovo 00D 9865 serasi 40GBASE-iSR4 QSFP + 850nm 150m optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    IBM

    00FE325

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    IBM Lenovo 00FE325 40GBASE-eSR serasi QSFP + 850nm optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    Intel

    E25GSFP28SR

    (Klik untuk detail)

    SFP28

    25Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Intel E25GSFP28SR serasi 25G SFP28 850nm optik penghantar-terima $162.00 (USD)

    Intel

    E40GQSFPER

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Intel E40GQSFPER 40GBASE-ER4 serasi QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Intel

    E40GQSFPESR

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Intel E40GQSFPESR 40GBASE-ESR4 serasi QSFP + 850nm optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    Intel

    E40GQSFPLR

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    41.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Intel E40GQSFPLR 40GBASE-PLR4 serasi QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $342.00 (USD)

    Intel

    E40GQSFPSR

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    41.25Gbps

    850nm

    150moverOM4MMF

    MMF

    Intel E40GQSFPSR 40GBASE-SR4 serasi QSFP + 850nm 150m optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Juniper

    JNP-QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper JNP-QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)