Gentian optik Transceivers

Showing 5489–5516 of 5626 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    10G serasi Netgear C49DWDM-XFP-38.19 DWDM XFP 100GHz 1538.19nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-37.40

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-SFP10G-37.40 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1537.40nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-37.40

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-SFP10G-37.40 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1537.4nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.4

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-XFP-37.4 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1537.4nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.40

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-XFP-37.40 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1537.4nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-36.61

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1536.61nm

    40km

    SMF

    Netgear C51 DWDM-SFP10G-36.61 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1536.61nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-36.61

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Netgear C51 DWDM-SFP10G-36.61 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1536.61nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-36.61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Netgear C51 serasi 10G yang DWDM-XFP-36.61 DWDM XFP 100GHz 1536.61nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-35.82

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1535.82nm

    40km

    SMF

    Netgear C52 DWDM-SFP10G-35,82 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1535.82nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-35.82

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Netgear C52 DWDM-SFP10G-35,82 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1535.82nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    40km

    SMF

    Netgear C52 serasi 10G yang DWDM-XFP-35,82 DWDM XFP 100GHz 1535.82nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Netgear C52 serasi 10G yang DWDM-XFP-35,82 DWDM XFP 100GHz 1535.82nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-35.04

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1535.04nm

    40km

    SMF

    Netgear C53 DWDM-SFP10G-35.04 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1535.04nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-35.04

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Netgear C53 DWDM-SFP10G-35.04 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1535.04nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    40km

    SMF

    Netgear C53 serasi 10G yang DWDM-XFP-35.04 DWDM XFP 100GHz 1535.04nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Netgear C53 serasi 10G yang DWDM-XFP-35.04 DWDM XFP 100GHz 1535.04nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-34.25

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1534.25nm

    40km

    SMF

    Netgear C54 DWDM-SFP10G-34.25 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1534.25nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-34.25

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Netgear C54 DWDM-SFP10G-34.25 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1534.25nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    40km

    SMF

    Netgear C54 serasi 10G yang DWDM-XFP-34.25 DWDM XFP 100GHz 1534.25nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Netgear C54 serasi 10G yang DWDM-XFP-34.25 DWDM XFP 100GHz 1534.25nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-33.47

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1533.47nm

    40km

    SMF

    Netgear C55 DWDM-SFP10G-33.47 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1533.47nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-33.47

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Netgear C55 DWDM-SFP10G-33.47 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1533.47nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    40km

    SMF

    Netgear C55 serasi 10G yang DWDM-XFP-33.47 DWDM XFP 100GHz 1533.47nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Netgear C55 serasi 10G yang DWDM-XFP-33.47 DWDM XFP 100GHz 1533.47nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-32.68

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1532.68nm

    40km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-SFP10G-32.68 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1532.68nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-32.68

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-SFP10G-32.68 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1532.68nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    40km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-XFP-32.68 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1532.68nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-XFP-32.68 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1532.68nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)