AAG 10G SFP Plus

Showing all 12 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    3HE04823AA

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG 3HE04823AA 10GBASE-KP serasi SFP + penghantar-terima optik 1310nm $24.50 (USD)

    AAG

    3HE04824AA

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    AAG 3HE04824AA 10GBASE-SR serasi SFP + penghantar-terima optik 850nm $11.90 (USD)

    AAG

    iSFP-10G-ER

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    AAG iSFP-10G-ER 10GBASE-ER serasi SFP + penghantar-terima optik 1550nm $132.70 (USD)

    AAG

    iSFP-10G-LR

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG iSFP-10G-LR 10GBASE-LR serasi SFP + 1310nm IND penghantar-terima optik $24.50 (USD)

    AAG

    iSFP-10G-SR

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    AAG iSFP-10G-SR 10GBASE-SR serasi SFP + penghantar-terima optik 850nm $11.90 (USD)

    AAG

    SFP-10G-ER

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-10G-ER serasi 10GBASE-ER SFP + penghantar-terima optik 1550nm $132.70 (USD)

    AAG

    SFP-10G-GIG-KP

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    1 / 10.3Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG SFP-10G-GIG-KP serasi 1000BASE-LX dan 10GBASE-KP SFP + penghantar-terima optik 1310nm $24.50 (USD)

    AAG

    SFP-10G-GIG-SR

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    1 / 10.3Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    AAG SFP-10G-GIG-SR serasi 1000BASE-SX dan 10GBASE-SR SFP + penghantar-terima optik 850nm $11.90 (USD)

    AAG

    SFP-10G-KP

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG SFP-10G-KP serasi 10GBASE-KP SFP + penghantar-terima optik 1310nm $24.50 (USD)

    AAG

    SFP-10G-LRM

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    220m

    MMF

    AAG SFP-10G-LRM serasi 10GBASE-LRM SFP + penghantar-terima optik 220m 1310nm $26.20 (USD)

    AAG

    SFP-10G-SR

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    AAG SFP-10G-SR serasi 10GBASE-SR SFP + penghantar-terima optik 850nm $11.90 (USD)

    AAG

    SFP-10G-SAYA ZR

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    AAG SFP-10G-Saya ZR serasi 10GBASE-Saya ZR SFP + penghantar-terima optik 1550nm $244.50 (USD)