SFP Plus Transceivers

Showing 1541–1568 of 1590 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-47.72

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1547.72nm

    40km

    SMF

    Netgear C37 DWDM-SFP10G-47.72 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1547.72nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-47.72

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1547.72nm

    80km

    SMF

    Netgear C37 DWDM-SFP10G-47.72 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1547.72nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-46.92

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.92nm

    40km

    SMF

    Netgear C38 DWDM-SFP10G-46.92 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1546.92nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-46.92

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.92nm

    80km

    SMF

    Netgear C38 DWDM-SFP10G-46.92 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1546.92nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-46.12

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.12nm

    40km

    SMF

    Netgear C39 DWDM-SFP10G-46.12 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1546.12nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-46.12

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.12nm

    80km

    SMF

    Netgear C39 DWDM-SFP10G-46.12 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1546.12nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-45.32

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1545.32nm

    40km

    SMF

    Netgear C40 DWDM-SFP10G-45.32 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1545.32nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-45.32

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1545.32nm

    80km

    SMF

    Netgear C40 DWDM-SFP10G-45.32 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1545.32nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-44.53

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1544.53nm

    40km

    SMF

    Netgear C41 DWDM-SFP10G-44.53 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1544.53nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-44.53

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1544.53nm

    80km

    SMF

    Netgear C41 DWDM-SFP10G-44.53 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1544.53nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-43.73

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1543.73nm

    40km

    SMF

    Netgear C42 DWDM-SFP10G-43.73 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1543.73nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-43.73

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1543.73nm

    80km

    SMF

    Netgear C42 DWDM-SFP10G-43.73 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1543.73nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-42.94

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.94nm

    40km

    SMF

    Netgear C43 DWDM-SFP10G-42.94 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1542.94nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-42.94

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.94nm

    80km

    SMF

    Netgear C43 DWDM-SFP10G-42.94 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1542.94nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-42.14

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.14nm

    40km

    SMF

    Netgear C44 DWDM-SFP10G-42.14 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1542.14nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-42.14

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.14nm

    80km

    SMF

    Netgear C44 DWDM-SFP10G-42.14 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1542.14nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-41.35

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1541.35nm

    40km

    SMF

    Netgear C45 DWDM-SFP10G-41.35 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1541.35nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-41.35

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1541.35nm

    80km

    SMF

    Netgear C45 DWDM-SFP10G-41.35 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1541.35nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-40.56

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1540.56nm

    40km

    SMF

    Netgear C46 DWDM-SFP10G-40.56 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1540.56nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-40.56

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1540.56nm

    80km

    SMF

    Netgear C46 DWDM-SFP10G-40.56 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1540.56nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-39.77

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1539.77nm

    40km

    SMF

    Netgear C47 DWDM-SFP10G-39.77 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1539.77nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-39.77

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Netgear C47 DWDM-SFP10G-39.77 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1539.77nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-38.98

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.98nm

    40km

    SMF

    Netgear C48 DWDM-SFP10G-38.98 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1538.98nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-38.98

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Netgear C48 DWDM-SFP10G-38.98 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1538.98nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-38.19

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.19nm

    40km

    SMF

    Netgear C49 DWDM-SFP10G-38.19 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1538.19nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-38.19

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Netgear C49 DWDM-SFP10G-38.19 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1538.19nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-37.40

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-SFP10G-37.40 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1537.40nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-SFP10G-37.40

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-SFP10G-37.40 serasi 10G DWDM SFP + 100GHz 1537.4nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)