BiDi SFP

Showing 29–56 of 248 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Arista

    SFP-1G-BXDA-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20km

    SMF

    Arista 1000BASE serasi BiDi SFP-1G-BXDA-20-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-40 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $18.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-80

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm-TX/1490nm-RX

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-80 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1570nm-TX/1490nm-RX optik penghantar-terima $99.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-10

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10km

    SMF

    Arista 1000BASE serasi BiDi SFP-1G-BXU-10-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optik penghantar-terima $8.10 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-120

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1550nm-RX

    120km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-120 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1550nm-RX 1 optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-40 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $15.80 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-80

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1550nm-RX

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-80 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $29.70 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-10

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10km

    SMF

    Arista 1000BASE serasi BiDi SFP-1G-BXUA-10-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.60 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20km

    SMF

    Arista 1000BASE serasi BiDi SFP-1G-BXUA-20-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.60 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-40 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optik penghantar-terima $18.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-80

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1570nm-RX

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-80 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1570nm-RX optik penghantar-terima $99.00 (USD)

    Avaya

    AA1419069-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10km

    SMF

    Avaya AA1419069-E6 serasi 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optik penghantar-terima $8.10 (USD)

    Avaya

    AA1419070-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10km

    SMF

    Avaya AA1419070-E6 serasi SFP BiDi 1000BASE-BX-D 1490nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $10.80 (USD)

    Avaya

    AA1419076-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    40km

    SMF

    Avaya AA1419076-E6 serasi 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optik penghantar-terima $18.00 (USD)

    Avaya

    AA1419077-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Avaya AA1419077-E6 serasi SFP BiDi 1000BASE-BX-D 1490nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $18.00 (USD)

    Avaya

    AA1419082-E5

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10km

    SMF

    Avaya AA1419082-E5 serasi 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Avaya

    AA1419083-E5

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10km

    SMF

    Avaya AA1419083-E5 serasi SFP BiDi 100BASE-BX-D 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10km

    SMF

    Brocade E1MG-100BXD serasi SFP BiDi 100BASE-BX-D 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 100BASE serasi E1MG-100BXD-20-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Brocade E1MG-100BXD-40 serasi 100BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $13.10 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD-OM

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10km

    SMF

    Brocade E1MG-100BXD-OM serasi 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10km

    SMF

    Brocade E1MG-100BXU 100BASE-BX-U serasi BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 100BASE serasi E1MG-100BXU-20-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    40km

    SMF

    Brocade E1MG-100BXU-40 serasi 100BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.80 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU-OM

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10km

    SMF

    Brocade E1MG-100BXU-OM serasi 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-1G-BXD-120

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1490nm-RX

    120km

    SMF

    Brocade E1MG-1G-BXD-120 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1490nm-RX 1 optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    E1MG-1G-BXD-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 1000BASE serasi E1MG-1G-BXD-20-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    Brocade

    E1MG-1G-BXD-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    40km

    SMF

    Brocade E1MG-1G-BXD-40 serasi 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $15.80 (USD)