CWDM SFP

Showing 813–840 of 879 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Juniper

    EX-SFP-GE80KCW1370

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1370nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi EX-SFP-GE80KCW1370-CWDM SFP 1370nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    EX-SFP-GE80KCW1390

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1390nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi EX-SFP-GE80KCW1390-CWDM SFP 1390nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    EX-SFP-GE80KCW1410

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1410nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi EX-SFP-GE80KCW1410-CWDM SFP 1410nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1270-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1270nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1270-ET-CWDM SFP 1270nm optik penghantar-terima $40.50 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1290-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1290nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1290-ET-CWDM SFP 1290nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1310-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1310-ET-CWDM SFP 1310nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1330-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1330nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1330-ET-CWDM SFP 1330nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1350-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1350nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1350-ET-CWDM SFP 1350nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1370-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1370nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1370-ET-CWDM SFP 1370nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1390-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1390nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1390-ET-CWDM SFP 1390nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1410-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1410nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1410-ET-CWDM SFP 1410nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1430-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1430nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1430-ET-CWDM SFP 1430nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1450-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1450nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1450-ET-CWDM SFP 1450nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1470-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1470-ET-CWDM SFP 1470nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1550-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1550-ET-CWDM SFP 1550nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1570-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1570-ET-CWDM SFP 1570nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1590-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1590-ET-CWDM SFP 1590nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE40KCW1610-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE40KCW1610-ET-CWDM SFP 1610nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1270-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1270nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1270-ET-CWDM SFP 1270nm optik penghantar-terima $36.70 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1290-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1290nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1290-ET-CWDM SFP 1290nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1310-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1310-ET-CWDM SFP 1310nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1330-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1330nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1330-ET-CWDM SFP 1330nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1350-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1350nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1350-ET-CWDM SFP 1350nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1470-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1470-ET-CWDM SFP 1470nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1490-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1490-ET-CWDM SFP 1490nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1510-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1510-ET-CWDM SFP 1510nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1530-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1530-ET-CWDM SFP 1530nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1550-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1550-ET-CWDM SFP 1550nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)