CWDM SFP

Showing 85–112 of 879 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Arista

    SFP-1G-CW-1490-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1490-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1490nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1510

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1510nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1510 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1510nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1510-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1510-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1510nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1530

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1530nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1530 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1530nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1530-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1530-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1530nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1550

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1550nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1550 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1550nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1550-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1550-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1550nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1570

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1570nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1570 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1570nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1570-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1570-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1570nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1590

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1590nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1590 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1590nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1590-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1590-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1590nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1610

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1610nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1610 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1610nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1610-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1610-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1610nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CZ-1270

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1270nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-CZ-1270 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1270nm optik penghantar-terima $36.70 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CZ-1290

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1290nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-CZ-1290 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1290nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CZ-1310

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1310nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-CZ-1310 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1310nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CZ-1330

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1330nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-CZ-1330 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1330nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CZ-1350

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1350nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-CZ-1350 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1350nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CZ-1370

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1370nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-CZ-1370 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1370nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Avaya

    AA1419053-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419053-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1470nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419054-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419054-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1490nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419055-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419055-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1510nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419056-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419056-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1530nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419057-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419057-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1550nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419058-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1290nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419058-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1570nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419059-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419059-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1590nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419060-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    40km

    SMF

    Avaya AA1419060-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1610nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Avaya

    AA1419061-E6

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    70km

    SMF

    Avaya AA1419061-E6 1000BASE-CWDM serasi SFP 1470nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)