SFP Transceivers

Showing 2773–2774 of 2774 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1610

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1610 SFP 1610nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1610

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1610 SFP 1610nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)