SFP Transceivers

Showing 85–112 of 2774 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    SFP-GIG-55CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-55CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1550nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-57CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1570nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-57CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1570nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-57CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1570nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-57CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1570nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-57CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-57CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1570nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-59CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1590nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-59CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1590nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-59CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1590nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-59CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1590nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-59CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-59CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1590nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-61CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1610nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-61CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1610nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-61CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1610nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-61CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1610nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-61CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-61CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1610nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-CWD

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    62km

    SMF

    AAG SFP-GIG-CWD serasi 1000BASE-CWDM SFP 1470nm-1610nm 62km optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-EXTND

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    AAG SFP-GIG-EXTND serasi 1000BASE-SX SFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-EZX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    1550nm SFP AAG SFP-GIG-EZX serasi 1000BASE-EZX 1 penghantar-terima optik $35.00 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-LH40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-LH40 serasi 1000BASE-LH40 SFP 1310nm optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-LH70

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-LH70 serasi 1000BASE-LH70 SFP 1550nm optik penghantar-terima $25.40 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-LX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG SFP-GIG-LX serasi 1000BASE-LX SFP 1310nm IND optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-SX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    MMF

    AAG SFP-GIG-SX serasi 1000BASE-SX SFP 850nm 550m optik penghantar-terima $5.80 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-T

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Kucing 5

    AAG SFP-GIG-T serasi 1000BASE-T SFP tembaga penghantar-terima optik RJ-45 $11.90 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SP2670SR

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    Telesis bersekutu di-SP2670SR 1000BASE-LX serasi SFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPBD10-13

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPBD10-13 sesuai 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX optik penghantar-terima $8.10 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPBD10-14

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10km

    SMF

    Telesis bersekutu SFP BiDi 1000BASE-BX-D serasi AT-SPBD10-14 1490nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $10.80 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPEX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    Telesis bersekutu di-SPEX serasi 1000 X SFP 1310nm 2 km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPFX/15

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPFX/15 serasi 100BASE-FX SFP 1310nm 15km optik penghantar-terima $7.30 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPFX/2

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPFX/2 serasi 100BASE-FX SFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $7.30 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPFX/40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPFX/40 serasi 100BASE-FX SFP 1310nm optik penghantar-terima $14.60 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPFXBD-PL-13

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    15km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPFXBD-PL-13 sesuai 100BASE-BX-U BiDi SFP km 15 1310nm-TX/1550nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPFXBD-PL-15

    (Klik untuk detail)

    SFP

    100Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    15km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPFXBD-PL-15 serasi 100BASE-BX-D BiDi SFP km 15 1550nm-TX/1310nm-RX optik penghantar-terima $8.40 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPLX10

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Telesis bersekutu di-SPLX10 1000BASE-LX serasi SFP 1310nm optik penghantar-terima $6.70 (USD)