DWDM XFP

Showing 29–56 of 749 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    XFP-10G-DWDM-47

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    AAG C47 XFP-10G-DWDM-47 serasi 10 G DWDM XFP 1539.77nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-48

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    AAG C48 XFP-10G-DWDM-48 serasi 10 G DWDM XFP 1538.98nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-49

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    AAG C49 XFP-10G-DWDM-49 serasi 10 G DWDM XFP 1538.19nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-50

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    AAG C50 XFP-10G-DWDM-50 serasi 10 G DWDM XFP 1537.40nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-51

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    AAG C51 XFP-10G-DWDM-51 serasi 10 G DWDM XFP 1536.61nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-52

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    AAG C52 XFP-10G-DWDM-52 serasi 10 G DWDM XFP 1535.82nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-53

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    C53 AAG XFP-10G-DWDM-53 serasi 10 G DWDM XFP 1535.04nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-54

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    AAG C54 XFP-10G-DWDM-54 serasi 10 G DWDM XFP 1534.25nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-55

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    AAG C55 XFP-10G-DWDM-55 serasi 10 G DWDM XFP 1533.47nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-56

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    AAG C56 XFP-10G-DWDM-56 serasi 10 G DWDM XFP 1532.68nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-57

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    AAG C57 XFP-10G-DWDM-57 serasi 10 G DWDM XFP 1531.9nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-58

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    80km

    SMF

    AAG C58 XFP-10G-DWDM-58 serasi 10 G DWDM XFP 1531.12nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-59

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    -

    80km

    SMF

    AAG C59 XFP-10G-DWDM-59 serasi 10 G DWDM XFP 1530.33nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1528.77nm

    80km

    SMF

    AAG C61 XFP-10G-DWDM-61 serasi 10 G DWDM XFP 1528.77nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-86

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Brocade C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-86

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Brocade C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-05

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Brocade C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-05

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Brocade C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1562-23

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Brocade C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1562-23

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Brocade C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1561-41

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Brocade C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1561-41

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Brocade C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1560-61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Brocade C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1560-61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Brocade C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1559-79

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Brocade C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1559-79

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Brocade C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1558-98

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Brocade C23 10G-XFP-ZRD-1558-98 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1558-98

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Brocade C23 10G-XFP-ZRD-1558-98 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)