XFP Transceivers

Menunjukkan 29 – 56 keputusan 1091

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    XFP-10G-DWDM-47

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    AAG C47 XFP-10G-DWDM-47 serasi 10 G DWDM XFP 1539.77nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-48

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    AAG C48 XFP-10G-DWDM-48 serasi 10 G DWDM XFP 1538.98nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-49

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    AAG C49 XFP-10G-DWDM-49 serasi 10 G DWDM XFP 1538.19nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-50

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    AAG C50 XFP-10G-DWDM-50 serasi 10 G DWDM XFP 1537.40nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-51

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    AAG C51 XFP-10G-DWDM-51 serasi 10 G DWDM XFP 1536.61nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-52

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    AAG C52 XFP-10G-DWDM-52 serasi 10 G DWDM XFP 1535.82nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-53

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    C53 AAG XFP-10G-DWDM-53 serasi 10 G DWDM XFP 1535.04nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-54

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    AAG C54 XFP-10G-DWDM-54 serasi 10 G DWDM XFP 1534.25nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-55

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    AAG C55 XFP-10G-DWDM-55 serasi 10 G DWDM XFP 1533.47nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-56

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    AAG C56 XFP-10G-DWDM-56 serasi 10 G DWDM XFP 1532.68nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-57

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    AAG C57 XFP-10G-DWDM-57 serasi 10 G DWDM XFP 1531.9nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-58

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    80km

    SMF

    AAG C58 XFP-10G-DWDM-58 serasi 10 G DWDM XFP 1531.12nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-59

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    -

    80km

    SMF

    AAG C59 XFP-10G-DWDM-59 serasi 10 G DWDM XFP 1530.33nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    AAG

    XFP-10G-DWDM-61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1528.77nm

    80km

    SMF

    AAG C61 XFP-10G-DWDM-61 serasi 10 G DWDM XFP 1528.77nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Avago

    AFBR-720XPDZ

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Avago AFBR-720XPDZ 10GBASE-SR serasi XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Avago

    AFCT-711XPDZ

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago AFCT-711XPDZ 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    AFCT-721XPDZ

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago AFCT-721XPDZ 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    HFCT-701XPD

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago HFCT-701XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    HFCT-711XPD

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago HFCT-711XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    HFCT-721XPD

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago HFCT-721XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-1310-LRM

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    MMF

    Brocade 10G-XFP-1310-LRM serasi 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220 m optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXD - 10K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik XFP 10GBASE serasi 10G - XFP-BXD - 10K-BX brocade $62.90 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXD - 20K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 10G - XFP-BXD - 20K serasi 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $62.90 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXD - 40K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brocade 10G - XFP-BXD - 40K serasi 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $68.10 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXD - 60K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brocade 10G - XFP-BXD - 60K serasi 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $124.00 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXD - 80K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik XFP 10G - XFP-BXD - 80K serasi 10GBASE-BX brocade $405.00 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXU - 10K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1270nm-TX/1330nm-RX optik XFP 10GBASE serasi 10G - XFP-BXU - 10K-BX brocade $62.90 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXU - 20K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 10G - XFP-BXU - 20K serasi 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $62.90 (USD)