XFP Transceivers

Paparan 57 – 84 keputusan 1091

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Brocade

    10G - XFP-BXU - 40K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1270nm-TX/1330nm-RX optik XFP 10G - XFP-BXU - 40K serasi 10GBASE-BX brocade $68.10 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXU - 60K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1270nm-TX/1330nm-RX optik XFP 10G - XFP-BXU - 60K serasi 10GBASE-BX brocade $124.00 (USD)

    Brocade

    10G - XFP-BXU - 80K

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brocade 10G - XFP-BXU - 80K serasi 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $405.00 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-ER

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocade 10GBASE serasi 10G-XFP-ER-ER XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-KP

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 10GBASE serasi 10G-XFP-KP-KP XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-SR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Brocade 10G-XFP-SR serasi 10G XFP SR 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-SAYA ZR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocade 10G-XFP-Saya ZR serasi 10GBASE-Saya ZR XFP 1550nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-86

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Brocade C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-86

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Brocade C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-05

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Brocade C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1563-05

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Brocade C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1562-23

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Brocade C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1562-23

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Brocade C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1561-41

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Brocade C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1561-41

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Brocade C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1560-61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Brocade C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1560-61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Brocade C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1559-79

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Brocade C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1559-79

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Brocade C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1558-98

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Brocade C23 10G-XFP-ZRD-1558-98 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1558-98

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Brocade C23 10G-XFP-ZRD-1558-98 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1558-17

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    40km

    SMF

    Brocade C24 10G-XFP-ZRD-1558-17 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.17nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1558-17

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    80km

    SMF

    Brocade C24 10G-XFP-ZRD-1558-17 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.17nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1557-36

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1557.36nm

    40km

    SMF

    Brocade C25 10G-XFP-ZRD-1557-36 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1557.36nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1557-36

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1557.36nm

    80km

    SMF

    Brocade C25 10G-XFP-ZRD-1557-36 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1557.36nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1556 apabila ia-55

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    40km

    SMF

    Brocade C26 10G-XFP-ZRD-1556 apabila ia-55 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1556.55nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1556 apabila ia-55

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    80km

    SMF

    Brocade C26 10G-XFP-ZRD-1556 apabila ia-55 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1556.55nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    Brocade

    10 g-XFP-ZRD-1555-75

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1555.75nm

    40km

    SMF

    Brocade C27 10G-XFP-ZRD-1555-75 serasi 10 G DWDM XFP 100GHz 1555.75nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)