XFP Transceivers

Showing 897–924 of 1091 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Juniper

    EX-XFP-10GE-BX32-40

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik XFP EX-XFP-10GE-BX32-40 serasi 10GBASE-BX Juniper rangkaian $68.10 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-BX32-60

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Juniper rangkaian 10GBASE serasi EX-XFP-10GE-BX32-60-BX XFP penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik modul $124.00 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-BX32-80

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Modul penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik XFP EX-XFP-10GE-BX32-80 serasi 10GBASE-BX Juniper rangkaian $405.00 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE27-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE27-20 CWDM XFP 1270nm optik penghantar-terima $96.10 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE29-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1290nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian EX-XFP-10GE-CWE29-20 serasi 10 G CWDM XFP 1290nm penghantar-terima optik modul $96.10 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE31-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE31-20 CWDM XFP 1310nm optik penghantar-terima $96.10 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE33-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE33-20 CWDM XFP 1330nm optik penghantar-terima $96.10 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE35-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1350nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE35-20 CWDM XFP 1350nm optik penghantar-terima $134.50 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE37-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1370nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE37-20 CWDM XFP 1370nm optik penghantar-terima $134.50 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE39-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1390nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE39-20 CWDM XFP 1390nm optik penghantar-terima $134.50 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE41-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1410nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-CWE41-20 CWDM XFP 1410nm optik penghantar-terima $134.50 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE43-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1430nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian EX-XFP-10GE-CWE43-20 serasi 10 G CWDM XFP 1430nm penghantar-terima optik modul $134.50 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-CWE45-20

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1450nm

    20km

    SMF

    Juniper rangkaian EX-XFP-10GE-CWE45-20 serasi 10 G CWDM XFP 1450nm penghantar-terima optik modul $134.50 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-ER

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10GBASE serasi EX-XFP-10GE-ER-ER XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-KP

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian 10GBASE serasi EX-XFP-10GE-KP-KP XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1270

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1270 CWDM XFP 1270nm optik penghantar-terima $122.30 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1290

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1290nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1290 CWDM XFP 1290nm optik penghantar-terima $122.30 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1310

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian EX-XFP-10GE-LR40-1310 serasi 10G CWDM XFP 1310nm optik penghantar-terima $122.30 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1330

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1330 CWDM XFP 1330nm optik penghantar-terima $122.30 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1350

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1350nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1350 CWDM XFP 1350nm optik penghantar-terima $235.80 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1370

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1370nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian EX-XFP-10GE-LR40-1370 serasi 10G CWDM XFP 1370nm optik penghantar-terima $235.80 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1390

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1390nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1390 CWDM XFP 1390nm optik penghantar-terima $235.80 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1410

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1410nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1410 CWDM XFP 1410nm optik penghantar-terima $235.80 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1430

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1430nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1430 CWDM XFP 1430nm optik penghantar-terima $366.70 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1450

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1450nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1450 CWDM XFP 1450nm optik penghantar-terima $366.70 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1470

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1470nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1470 CWDM XFP 1470nm optik penghantar-terima $366.70 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40-1490

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1490nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1490 CWDM XFP 1490nm optik penghantar-terima $366.70 (USD)

    Juniper

    EX-XFP-10GE-LR40 EKSPRES 1510

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1510nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian 10G serasi EX-XFP-10GE-LR40-1510 CWDM XFP 1510nm optik penghantar-terima $366.70 (USD)