XFP Transceivers

Showing 1009–1036 of 1091 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    NETGEAR

    DWDM-XFP-41.35

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    40km

    SMF

    Netgear C45 DWDM-XFP-41.35 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1541.35nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-41.35

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    80km

    SMF

    Netgear C45 DWDM-XFP-41.35 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1541.35nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-40.56

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    40km

    SMF

    Netgear C46 DWDM-XFP-40.56 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1540.56nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-40.56

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    80km

    SMF

    Netgear C46 DWDM-XFP-40.56 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1540.56nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-39.77

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    40km

    SMF

    Netgear C47 DWDM-XFP-39.77 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1539.77nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-39.77

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Netgear C47 DWDM-XFP-39.77 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1539.77nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.98

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    40km

    SMF

    Netgear C48 serasi 10G yang DWDM-XFP-38.98 DWDM XFP 100GHz 1538.98nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.98

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    10G serasi Netgear C48DWDM-XFP-38.98 DWDM XFP 100GHz 1538.98nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    40km

    SMF

    Netgear C49 DWDM-XFP-38.19 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1538.19nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    10G serasi Netgear C49DWDM-XFP-38.19 DWDM XFP 100GHz 1538.19nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.4

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-XFP-37.4 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1537.4nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.40

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Netgear C50 DWDM-XFP-37.40 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1537.4nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-36.61

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Netgear C51 serasi 10G yang DWDM-XFP-36.61 DWDM XFP 100GHz 1536.61nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    40km

    SMF

    Netgear C52 serasi 10G yang DWDM-XFP-35,82 DWDM XFP 100GHz 1535.82nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Netgear C52 serasi 10G yang DWDM-XFP-35,82 DWDM XFP 100GHz 1535.82nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    40km

    SMF

    Netgear C53 serasi 10G yang DWDM-XFP-35.04 DWDM XFP 100GHz 1535.04nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Netgear C53 serasi 10G yang DWDM-XFP-35.04 DWDM XFP 100GHz 1535.04nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    40km

    SMF

    Netgear C54 serasi 10G yang DWDM-XFP-34.25 DWDM XFP 100GHz 1534.25nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Netgear C54 serasi 10G yang DWDM-XFP-34.25 DWDM XFP 100GHz 1534.25nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    40km

    SMF

    Netgear C55 serasi 10G yang DWDM-XFP-33.47 DWDM XFP 100GHz 1533.47nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Netgear C55 serasi 10G yang DWDM-XFP-33.47 DWDM XFP 100GHz 1533.47nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    40km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-XFP-32.68 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1532.68nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Netgear C56 DWDM-XFP-32.68 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1532.68nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-31.9

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    Netgear C57 DWDM-XFP-31.9 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1531.9nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-31.90

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    40km

    SMF

    Netgear C57 DWDM-XFP-31,90 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1531.9nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-31.12

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    40km

    SMF

    Netgear C58 DWDM-XFP-31.12 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1531.12nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-30.33

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1530.33nm

    40km

    SMF

    Netgear C59 DWDM-XFP-30.33 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1530.33nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-30.33

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1530.33nm

    80km

    SMF

    Netgear C59 DWDM-XFP-30.33 serasi 10G DWDM XFP 100GHz 1530.33nm optik penghantar-terima $509.90 (USD)