Mekanikal Attenuator optik yang berubah-ubah

Description/kawalan:

Ciri-ciri

    • Pelbagai attenuator pelbagai
    • Ketepatan yang tinggi
    • Kehilangan rendah sisipan
    • Kehilangan pulangan yang tinggi
    • Panjang gelombang yang berkuat/pusingan
    • tendangbalas
    • Saiz yang kompak
    • Prestasi yang stabil dan boleh dipercayai
    • Kestabilan alam sekitar baik

Parameter

Parameter 1550nm 1310nm Wideband
Gred gred A P Gred Gred
Panjang gelombang yang berkuat operasi (nm) 1550±30 1310±30 1310 ~ 1630
Attenuator (dB) 0. 3 ~ 65 0. 6 ~ 60 0. 7 ~ 60 1.0 ~ 60
Ketepatan (dB) 0.02/0.05 lebih 0.6 ~ 60dB 0.02 lebih 0.7 ~ 60dB 0.02 lebih 1.0 ~ 60dB
Loss(dB) sisipan ≤0.3 ≤0.6 ≤0.7 ≤1.0
Kembali loss(dB) ≥60.0
Polarisasi tanggungan kerugian PDL(dB) ≤0.1 untuk ≤0.2 0-20dB pelemahan hidrologi bagi pelemahan hidrologi 20-60 dB
Maksimum menahan kuasa (mW) 500
Operasi Temperature(℃) 0~ +70
Temperature(℃) Menyimpan -40 ~ +85
Operasi kelembapan (%) 90
Jenis pakej Badan bersalut emas
Pakej dimensi (tidak termasuk boots)(mm) 20 * 22 * 6.6

Maklumat pesanan

COF SULTAN ABU BAKAR Port Operasi panjang gelombang yang berkuat Gred Jenis gentian Panjang gentian Penyambung
0101 = 1 X 1 13 = 1310nm P 1 = gentian terdedah 1 = 1 meter 0= Tiada
0202 = 2 X 2 15 = 1550nm 1 = FC/APC
16 = 1625nm 2 = FC/PC
X = lain-lain A 2 = 900um jaket 2 = 2 meter 3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL
XX = lain-lain XX = lain-lain XX = lain-lain

PDF