Isolator satu peringkat

Description/kawalan:

Satu lakonan pentas ciri-ciri isolator

* Tinggi pengasingan

* Rendah selitan tinggi kerugian/pengasingan

* Kembali kerugian

* Rendah polarisasi sensitiviti

* Jalan optik epoksi percuma

Spesifikasi isolator satu peringkat

Parameter Premium Gred

Panjang gelombang yang berkuat operasi (nm)

1310 atau 1550

Pengasingan tipikal puncak (dB)

42

40

Pengasingan minimum * (dB)

32

30

Sisipan tipikal kerugian ** (dB)

0.3

0.4

Memasukkan maksimum kerugian *** (dB)

0.5

0.7

Kembali kerugian (Masuk/Keluar) (dB)

>65/60

>60/55

PDL (dB)

<0.05

<0.1

JPM (dB)
0.2 mengelakkan (0.05 disediakan atas permintaan)

Jalur lebar (nm)

+15

Suhu operasi (° C)

-20 ~ + 70

Suhu simpanan (° C)

-40 ~ +85

Jenis gentian

Corning SMF-28

Panjang gentian (Min.)

1 meter setiap akhir

Pakej dimensi (mm)

Bahagian 5.5xL30

Kuasa pengendalian (mW)

300

* Pada 23° C lebih lebar jalur

** Tidak termasuk penyambung, Sambatan dan serat-end fresnel kerugian.
Termasuk PDL, operasi julat panjang gelombang yang berkuat,-20 ° C to +70 ° C.

Isolator satu peringkat maklumat Tempahan

Jenis isolator
Panjang gelombang yang berkuat
Gred
Gaya bertanda
Panjang gentian
Pakej
Penyambung Keluar/Masuk
ADALAH = satu peringkat
IU = dua peringkat
13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band
S = Super
P = Premium
= Gred A
1 = gentian terdedah
2 = 900um jaket
1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = panjang adat

B = pakej B

0= Tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL