GVB/CFP2/CFP4/CXP

Showing all 23 results

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Brokaat

    100G - GVB-ER4 - 40KM

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Brokaat 100G-GVB-ER4-compatibele 100GBASE-ER4 1310nm optische Transceiver $3,600.00 (USD)

    Brokaat

    100G - GVB-LR4 - 10KM

    (Klik voor detail)

    GVB

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brokaat 100G-GVB-LR4-compatibele 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceivermodule $1,350.00 (USD)

    Brokaat

    100G - CFP2-LR4 - 10KM

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brokaat 100G-CFP2-LR4-compatibele 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceivermodule $1,800.00 (USD)

    CIA

    160-9113-900

    (Klik voor detail)

    GVB

    100Gbps

    -

    10km

    SMF

    CIA 160-9113-900 compatibel 100GBASE-LR4 en OTU3 1310nm LC optische Transceivermodule voor SMF $1,350.00 (USD)

    CIA

    GVB-ER4 - 40KM

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    CIA GVB-ER4-compatibele 100GBASE-ER4 1310nm optische Transceiver $3,600.00 (USD)

    CIA

    CFP2-LR4 - 10KM

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    CIA CFP2-LR4-compatibele 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceivermodule $1,800.00 (USD)

    Cisco

    GVB-100G-ER4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Cisco GVB-100G-ER4-compatibel 100GBASE-ER4 1310nm optische Transceiver $3,600.00 (USD)

    Cisco

    GVB-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco GVB-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $1,688.80 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco Networks CFP2-100G-LR4 Compatible 1310nm Optical Transceiver (for Alyaf) $3,492.00 (USD)

    Extreme

    100G-GVB-LR4-10

    (Klik voor detail)

    GVB

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Extreme 100G-GVB-LR4-10 compatibel 100GBASE – LR4 1310nm optische Transceiver $1,350.00 (USD)

    Extreme

    10330

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Extreme 10330 compatibel 100GBASE – LR4 1310nm optische Transceiver $1,800.00 (USD)

    Extreme Networks

    100G-GVB-ER4-40

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Extreme-netwerken 100G-GVB-ER4-40-compatibel 100GBASE-ER4 1310nm optische Transceiver $3,600.00 (USD)

    Huawei

    GVB-100G-ER4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Huawei GVB-100G-ER4-compatibel 100GBASE-ER4 1310nm optische Transceiver $3,600.00 (USD)

    Huawei

    GVB-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei GVB-100G-LR4 compatibel 100GBASE – LR4 1310nm optische Transceiver $1,688.80 (USD)

    Huawei

    GVB-100G-SR10

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    850nm

    [email protected]/[email protected]/[email protected]

    MMF

    Huawei GVB-100G-SR10-compatibel 100GBASE-SR10 850nm 150m optische Transceiver $1,350.00 (USD)

    Huawei

    CFP2-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei CFP2-100G-LR4 compatibel 100GBASE – LR4 1310nm optische Transceiver $1,801.00 (USD)

    Juniper

    GVB-100G-ER4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Juniper Networks GVB-100G-ER4-compatibel 100GBASE-ER4 1310nm optische Transceiver $3,600.00 (USD)

    Juniper

    GVB-100GBASE-LR4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper Networks GVB-100GBASE-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceivermodule $1,350.00 (USD)

    Juniper

    GVB-GEN2-100GBASE-LR4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper Networks GVB-GEN2-100GBASE-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $1,350.00 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper Networks CFP2-100G-LR4 Compatible 1310nm Optical Transceiver (for Alyaf) $1,571.43 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper Networks CFP2-100G-LR4-D compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $1,800.00 (USD)

    Juniper

    CFP2-100GBASE-LR4

    (Klik voor detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper Networks CFP2-100GBASE-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $1,350.00 (USD)

    Juniper

    SRX-GVB-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    GVB

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper Networks SRX-GVB-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $1,688.80 (USD)