CWDM XFP

Showing 1–28 of 206 results

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Brokaat

    CWDM-XFP-1270-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1270-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1270nm optische Transceiver $122.30 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1290-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1290nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1290-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1290nm optische Transceiver $122.30 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1310-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1310-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1310nm optische Transceiver $122.30 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1330-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1330-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1330nm optische Transceiver $122.30 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1350-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1350nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1350-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1350nm optische Transceiver $235.80 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1370-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1370nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1370-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1370nm optische Transceiver $235.80 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1390-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1390nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1390-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1390nm optische Transceiver $235.80 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1410-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1410nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1410-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1410nm optische Transceiver $235.80 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1430-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1430nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1430-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1430nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1450-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1450nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1450-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1450nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1470-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1470nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1470-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1470nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1470-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1470nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1470-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1470nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1490-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1490nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1490-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1490nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1490-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1490nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1490-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1490nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1510-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1510nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1510-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1510nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1510-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1510nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1510-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1510nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1530-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1530nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1530-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1530nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1530-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1530nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1530-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1530nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1550-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1550-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1550nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1550-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1550-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1550nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1570-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1570nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1570-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1570nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1570-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1570nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1570-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1570nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1590-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1590nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1590-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1590nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1590-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1590nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1590-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1590nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1610-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1610nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1610-40 compatibel 10 G CWDM XFP 1610nm optische Transceiver $366.70 (USD)

    Brokaat

    CWDM-XFP-1610-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1610nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1610-80 compatibel 10 G CWDM XFP 1610nm optische Transceiver $506.40 (USD)

    Brokaat

    XBR-XFP-1270-20

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-XFP-1270-20 compatibel 10 G CWDM XFP 1270nm optische Transceiver $96.10 (USD)

    Brokaat

    XBR-XFP-1290-20

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1290nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-XFP-1290-20 compatibel 10 G CWDM XFP 1290nm optische Transceiver $96.10 (USD)