DWDM XFP

Showing 29–56 of 749 results

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-47

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C47 XFP-10G-DWDM-47 compatibel 10 G DWDM XFP 1539.77nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-48

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C48 XFP-10G-DWDM-48 compatibel 10 G DWDM XFP 1538.98nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-49

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C49 XFP-10G-DWDM-49 compatibel 10 G DWDM XFP 1538.19nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-50

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C50 XFP-10G-DWDM-50 compatibel 10 G DWDM XFP 1537.40nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-51

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C51 XFP-10G-DWDM-51 compatibel 10 G DWDM XFP 1536.61nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-52

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C52 XFP-10G-DWDM-52 compatibel 10 G DWDM XFP 1535.82nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-53

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C53 XFP-10G / DWDM-53 compatibel 10 G DWDM XFP 1535.04nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-54

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C54 XFP-10G-DWDM-54 compatibel 10 G DWDM XFP 1534.25nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-55

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C55 XFP-10G-DWDM-55 compatibel 10 G DWDM XFP 1533.47nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-56

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C56 XFP-10G-DWDM-56 compatibel 10 G DWDM XFP 1532.68nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-57

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C57 XFP-10G-DWDM-57 compatibel 10 G DWDM XFP 1531.9nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-58

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C58 XFP-10G-DWDM-58 compatibel 10 G DWDM XFP 1531.12nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-59

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    -

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C59 XFP-10G-DWDM-59 compatibel 10 G DWDM XFP 1530.33nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-61

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1528.77nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C61 XFP-10G-DWDM-61 compatibel 10 G DWDM XFP 1528.77nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1563-86

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Brocade C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1563-86

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Brocade C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.86nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1563-05

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Brocade C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1563-05

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Brocade C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1563.05nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1562-23

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Brocade C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1562-23

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Brocade C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1562.23nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1561-41

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Brocade C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1561-41

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Brocade C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1561.41nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1560-61

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Brocade C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1560-61

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Brocade C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1560.61nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1559-79

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Brocade C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1559-79

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Brocade C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1559.79nm optische Transceiver $509.90 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1558-98

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Brocade C23 10G-XFP-ZRD-1558-98 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optische Transceiver $323.00 (USD)

    Brokaat

    10G-XFP-ZRD-1558-98

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Brocade C23 10G-XFP-ZRD-1558-98 compatibel 10 G DWDM XFP 100GHz 1558.98nm optische Transceiver $509.90 (USD)