Mechanische variabele optische verzwakker

Beschrijving:

Functies

    • Breed verzwakker bereik
    • Hoge nauwkeurigheid
    • Laag invoegen verlies
    • Hoog rendement verlies
    • Golflengte/polarisatie
    • ongevoelig
    • Compact formaat
    • Stabiele en betrouwbare prestaties
    • Goede ecologische stabiliteit

Parameters

Parameters 1550nm 1310nm Wideband
P klasse A grade Een rang Een rang
Operationele golflengte (nm) 1550±30 1310±30 1310 ~ 1630
Verzwakker (dB) 0. 3 ~ 65 0. 6 ~ 60 0. 7 ~ 60 1.0 ~ 60
Nauwkeurigheid (dB) 0.02/0,05 over 0.6 ~ 60dB 0.02 over 0,7 ~ 60dB 0.02 over 1.0 ~ 60dB
Inbrengen loss(dB) ≤0.3 ≤0.6 ≤0.7 ≤1.0
Loss(dB) retourneren ≥60.0
Polarisatie afhankelijk verlies PDL(dB) ≤0.1 voor 0-20dB demping ≤0.2 voor 20-60 dB attenuatie
Maximaal verduren kracht (mW) 500
Operationele Temperature(℃) 0~ + 70
Opslag Temperature(℃) -40 ~ 85
Luchtvochtigheid bij gebruik (%) 90
Pakkettype Lichaam-verguld
Pakket dimensie (uitsluiten boots)(mm) 20 * 22 * 6.6

Bestelinformatie

COF VOA Poort Operationele golflengte Rang Type vezel Lengte van de vezel Connector
0101 = 1 X 1 13 = 1310nm P 1 = kale Fiber 1 meter = 1 0= Geen
0202 = 2 X 2 15 = 1550nm 1 = FC/APC
16 = 1625nm 2 = FC/PC
X = andere A 2 = 900um jas 2 = 2 meter 3 = SC/APC
4 SC/PC =
5 = ST
6 = LC
XX = andere XX = andere XX = andere

PDF