ST/APC Fiber optic verzwakker, Male naar vrouwelijke, 1 ~ 25dB optioneel

Normale prijs: $3.90 (USD)

Beschikbaarheid: In voorraad

Demping waarde *

Nu kopen met normale prijs.

Volume prijs :$2.73- $3.71

Meerdere items toevoegen aan de lijst van de offerte en krijg een offerte van ons.

De items toevoegen aan de lijst van de offerte, wij zullen citeren u prijs volgens de totale hoeveelheid, en kunt u doorgaan met de bestelling online betalen als u akkoord gaat onze offerte.
  • Hoge demping nauwkeurigheid
  • 2-5 werking dagen te komen door DHL/UPS
  • 3 jaar garantie

Productspecificatie

Gewicht 20 g
Optische aansluiting

ST/APC

Overdrachtsmodus

Singlemode

Terugkeer verlies

≥65dB

Demping nauwkeurigheid

1-5dB ±0.5, 6-10dB ±0.7, >10dB ±1.0

Operationele golflengte

1260~1620nm

Optische ingangsvermogen

200mW

Meetbereik Temp

-40~75°C

Vochtigheid

95%RH

Optische aansluiting

ST/APC

Overdrachtsmodus

Singlemode

Terugkeer verlies

≥65dB

Demping nauwkeurigheid

1-5dB ±0.5, 6-10dB ±0.7, >10dB ±1.0

Operationele golflengte

1260~1620nm

Optische ingangsvermogen

200mW

Meetbereik Temp

-40~75°C

Vochtigheid

95%RH

  • 0

    0Beoordelingen

  • 5 sterren
    4 sterren
    3 sterren
    2 sterren
    1 sterren

Er zijn nog geen reviews.

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *

Empowerfiber interconnecties biedt hoge kwaliteit bouwen-out Verzwakkers variërend van 1 tot 30dB. Elke verzwakker is gemaakt met continu licht absorberende en metaal-ion doped vezel, welke biedt uitstekende ecologische stabiliteit en lage rug reflectie. De voorzijde van de verzwakker is een mannelijke stekker aansluiting stijl waarmee de Verzwakkers worden aangesloten rechtstreeks op ontvanger apparatuur of adapters in patch panel. De achterzijde is een vrouwelijke aansluiting adapter waarmee een patch-kabel te worden gedekt in de achterkant van de verzwakker. De verzwakker is beschikbaar in SC, FC, ST, LC en MU type. In een fiber optic systeem bouwen Verzwakkers spelen een belangrijke rol in de controle van de optische machtsniveaus in de telecommunicatiesector, CATV toepassingen en andere enkelvoudige modus fiber optic-communicatietoepassingen. Zij moeten als zodanig, consistente prestaties bieden op een aantal bedrijfsomstandigheden dus demping niveaus constant en voorspelbaar blijven.

Functies

  • Compliant met bellcore GR910
  • Betrouwbaarheid op lange termijn
  • Eenvoudige manipulatie
  • Hoogvermogen uithoudingsvermogen
  • Hoog rendement verlies
  • Lage PDL

Toepassingen

  • EDFA
  • Macht balanceren in DWDM
  • CATV
  • Macht herverdeling in optische toevoegen/drop multiplexing

Specificatie

Kenmerken
Eenheid
Voorwaarden
Waarden
Demping
dB
UPC
APC
1 ~ 30
1 ~ 20
Terugkeer verlies
dB
UPC
APC
≥50
≥60
Operationele golflengte
nm
-
1310 and 1550, 1240 - 1600
Demping nauwkeurigheid
-
1 ~ 4dB
5 ~ 30dB
≤0.5dB
≤10%
Bedrijfstemperatuur
°C
-
-40 ~ +75
Temperatuur bij opslag
°C
-
-40 ~ +85
Polarisatie afhankelijk verlies
dB
-
≤0.2
Relatieve vochtigheid
%
75°C
95
Trillingen
dB
10 ~ 55, 2Hrs
∆IL≤0.2
Effect
dB
1.5m, 5 drops
∆IL≤0.2

Neem contact op met onze live verkopen

E-mail [email protected] of vul het onderstaande formulier