Aangepaste Blade Module Fiber optische Splitter, SC/LC, UPC/APC, 1xN 2XN

Normale prijs: $6.30 (USD)

Beschikbaarheid: In voorraad

Ingangsconnector *

Uitgang *

Configuation *

Nu kopen met normale prijs.

Volume prijs :$4,41- $5,99

Meerdere items toevoegen aan de lijst van de offerte en krijg een offerte van ons.

De items toevoegen aan de lijst van de offerte, wij zullen citeren u prijs volgens de totale hoeveelheid, en kunt u doorgaan met de bestelling online betalen als u akkoord gaat onze offerte.
  • 3 jaar garantie en 60 dagen geld terug
  • Ultra Low insertion Loss

Productspecificatie

Gewicht 1000 g
Pakkettype

Mini Plug-in

Type vezel

Singlemode G.657A1

Operationele bandbreedte

1260~1650nm

Bedrijfstemperatuur

-40~85°C

Temperatuur bij opslag

-40~85°C

Pakkettype

Mini Plug-in

Type vezel

Singlemode G.657A1

Operationele bandbreedte

1260~1650nm

Bedrijfstemperatuur

-40~85°C

Temperatuur bij opslag

-40~85°C

Functies

  • Verlies van de lage opneming en hoge uniform
  • Lage polarisatie relevante
  • Redundante betrouwbaarheid

Toepassingen

  • FTTX toepassing
  • CATV-netwerk
  • Passieve optische Network(PON)

Specificatie

Configuratietype 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Operationele golflengte (nm)

1260~1650

Invoeging verlies (dB) Typical value 4.0 7.2 10.3 13.8 16.8 20.2 4.2 7.5 10,8 14.0 17.4 20,6
Maximumwaarde 4.2 7.4 10.5 14.0 17.0 20.4 4.5 7,8 11.0 14.2 17,6 20,8
Verlies uniformiteit (dB) Maximum value 0.8 0.8 0.8 1.0 1.2 2.0 0.6 0.8 1.3 1.5 2.0 2.0
Polarisatie afhankelijk verlies (dB) Maximum value 0.1 0.1 0.1 0.1 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3
Golflengte afhankelijk verlies (dB) Maximum value

---

1.0

Terugkeer verlies (dB) Minimum value

≥50

Richtingskarakteristiek (dB) Minimum value

≥55

Bedrijfstemperatuur (℃)

-20 75

Temperatuur bij opslag (℃)

-40 tot 85

Type optische vezel

SMF-28 of de klant vereisen

SMF-28E G657A

Optische vezel lengte (m)

1.0 of aanpassen

Opmerkingen:
1. alle metingen bij kamertemperatuur.
2. specificatie uitsluiten connector verlies.
3. de Insertion Loss, als met de aansluiting, PC/UPC zal worden 0.2dB hoger; APC-connector zullen 0.3dB hoger.
4. terug verlies, als met de connector APC > 60dB, UPC > 55dB.

De afmetingen van het pakket:

Configuratietype

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

SS-tube1 (kale vezel 250um apply)(mm)

4x4x40

4x4x40

4x4x40

4x4x40

4x7x50

4x12x80

4x4x45

4x4x45

4x4x45

4x7x55

4x7x55

4x12x80

SS tube2 (900um behuizing suitable)(mm)

4x4x40

4x7x50

4x7x60

4x12x60

6x20x80

8x20x80

4x7x55

4x7x55

4x7x55

4x7x55

6x20x80

8x20x80

ABS vak Pacakge(mm)

100x80x10

120x80x18

141x115x18

100x80x10

120x80x18

141x118x18

Neem contact op met onze live verkopen

E-mail [email protected] of vul het onderstaande formulier