LC to LC Duplex Singlemode Waterproof Fiber Optic Patch Cable

Normale prijs: $46.80 (USD)

Beschikbaarheid: In voorraad

Length: *

Nu kopen met normale prijs.

Volume prijs :$32.76 - $44.46

Meerdere items toevoegen aan de lijst van de offerte en krijg een offerte van ons.

De items toevoegen aan de lijst van de offerte, wij zullen citeren u prijs volgens de totale hoeveelheid, en kunt u doorgaan met de bestelling online betalen als u akkoord gaat onze offerte.

Productspecificatie

Vezel-modus

9/125 SM

Connector

LC-LC

Type vezel

Duplex

Jas-kleur

Black

Operationele golflengte

1310/1550nm

Duurzaamheid

≤0.2dB

Insertion Loss

≤0.3dB

Terugkeer verlies

≥50dB

Bedrijfstemperatuur

-20℃~+70℃

Temperatuur bij opslag

-40°C to +85°C

Vezel-modus

9/125 SM

Connector

LC-LC

Type vezel

Duplex

Jas-kleur

Black

Operationele golflengte

1310/1550nm

Duurzaamheid

≤0.2dB

Insertion Loss

≤0.3dB

Terugkeer verlies

≥50dB

Bedrijfstemperatuur

-20℃~+70℃

Temperatuur bij opslag

-40°C to +85°C

  • 0

    0Beoordelingen

  • 5 sterren
    4 sterren
    3 sterren
    2 sterren
    1 sterren

Er zijn nog geen reviews.

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *

Functies

  • Standard Duplex LC connector, well connected with standard LC adaptor
  • Easy Operation, reliable and cost-effective Installation
  • Excellent water-resistance performance
  • Wall seal design,easy operation, strong and durable.
  • Light weight,waterproof, dustproof, moistureproof , Metal hard housing.
  • Toepassingen

  • Telecommunicatienetwerken
  • Used in connecting commnication equipment
  • Used in bad outdoor condition
  • Used in FTTA
  • Neem contact op met onze live verkopen

    E-mail [email protected] of vul het onderstaande formulier