10G SFP Plus

Showing 1–28 of 215 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Alcatel-Lucent

    3HE04823AA

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE04823AA SFP compatibile 10GBASE-LR + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE04824AA

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent 3HE04824AA SFP compatibile 10GBASE-SR + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-10G-ER

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-10G-ER compatibil 10GBASE-ER SFP + 1550nm Transceiver optice $132.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-10G-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-10G-LR compatibil 10GBASE-LR SFP + 1310nm IND Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-10G-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent iSFP-10G-SR compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-ER

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-ER compatibil 10GBASE-ER SFP + 1550nm Transceiver optice $132.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-GIG-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    1 / 10.3Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-GIG-LR compatibil 1000BASE-LX si SFP 10GBASE-LR + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-GIG-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    1 / 10.3Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-10G-GIG-SR compatibil 1000BASE-SX şi 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-LR compatibil 10GBASE-LR SFP + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-LRM

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    220m

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM compatibil 10GBASE-LRM SFP + 1310nm 220m Transceiver optice $26.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-10G-SR compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-ZR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-ZR compatibil 10GBASE-ZR SFP + 1550nm Transceiver optice $244.50 (USD)

    Arista

    SFP-10G-ER

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-10G-ER compatibil 10GBASE-ER SFP + 1550nm Transceiver optice $132.70 (USD)

    Arista

    SFP-10G-ER40

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-10G-ER40 compatibil 10GBASE-ER SFP + modul de Transceiver optice 1310nm $50.70 (USD)

    Arista

    SFP-10G-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Arista SFP-10G-LR compatibil 10GBASE-LR SFP + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Arista

    SFP-10G-LRL

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    1km

    FPM

    Arista SFP-10G-LRL compatibil 10GBASE-LRL SFP + 1310nm 1km Transceiver optice $24.50 (USD)

    Arista

    SFP-10G-LRM

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    220m

    FPM

    Arista SFP-10G-LRM compatibil 10GBASE-LRM SFP + modul de Transceiver optice 1310nm 220m $26.20 (USD)

    Arista

    SFP-10G-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Arista SFP-10G-SR compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Arista

    SFP-10G-SRL

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    100moverOM3MMF

    FPM

    Arista SFP-10G-SRL compatibil 10GBASE-SRL SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Arista

    SFP-10G-ZR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-10G-ZR compatibil 10GBASE-ZR SFP + 1550nm Transceiver optice $244.50 (USD)

    Arista

    SFP-10G-ZR100

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    100km

    SMF

    Arista SFP-10G-ZR100 compatibil 10GBASE-ZR SFP + 1550nm Transceiver optice $450.00 (USD)

    Arista

    SFP-10GE-T

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    -

    30m

    Cat6a/Cat7

    Arista la transmiţător optic a RJ-45 cupru 30m SFP + SFP-10GE-T compatibil 10GBASE-T $240.00 (USD)

    AVAGO

    AFBR-703SNZ

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-703SNZ compatibil 10GBASE-SR/SW SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    AVAGO

    AFBR-708SMZ

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    850nm

    100moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-708SMZ compatibil 10GBASE-USR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    AVAGO

    AFBR-709ASMZ

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-709ASMZ compatibil 10GBASE-SR/SW SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    AVAGO

    AFBR-709DMZ

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-709DMZ compatibil 1000BASE-SX şi 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    AVAGO

    AFBR-709ISMZ

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-709ISMZ compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm IND Transceiver optice $11.90 (USD)

    AVAGO

    AFBR-709SMZ

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-709SMZ compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)