BiDi SFP Plus

Showing 1–28 of 80 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Brocart

    10G-SFPP-BXD

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Brocart 10G-SFPP-BXD compatibil 10GBASE-BX10-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optice Transceiver $47.20 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXD - 20K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXD - 20K compatibil 10GBASE-BX20-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optice Transceiver $47.20 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXD - 40K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXD - 40K compatibil 10GBASE-BX40-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optice Transceiver $52.40 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXD - 60K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXD - 60K compatibil 10GBASE-BX60-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optice Transceiver $108.30 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXD - 80K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXD - 80K compatibil 10GBASE-BX80-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optice Transceiver $1,047.70 (USD)

    Brocart

    10G-SFPP-BXU

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Brocart 10G-SFPP-BXU compatibil 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $47.20 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXU - 20K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXU - 20K compatibil 10GBASE-BX20-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $47.20 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXU - 40K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXU - 40K compatibil 10GBASE-BX40-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $52.40 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXU - 60K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXU - 60K compatibil 10GBASE-BX60-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $108.30 (USD)

    Brocart

    10G - SFPP-BXU - 80K

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brocart 10G - SFPP-BXU - 80K compatibil 10GBASE-BX80-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $1,047.70 (USD)

    CIA

    12678

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    CIA (ex. Nortel) 12678 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    12646

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    CIA 12646 compatibil 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    12716

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    CIA 12716 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    12749

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    CIA 12749 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    12787

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    CIA 12787 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX $45.00 (USD)

    CIA

    12821

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    CIA 12821 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    12855

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    CIA 12855 la transmiţător optic a 1270nm-TX/1330nm-RX SFP + compatibil 10GBASE-BX40 $52.40 (USD)

    CIA

    12888

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    CIA 12888 la transmiţător optic a 1330nm-TX/1270nm-RX SFP + compatibil 10GBASE-BX40 $52.40 (USD)

    CIA

    12957

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    CIA 12957 compatibil 10GBASE-BX60 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice emisie-recepţie $108.30 (USD)

    CIA

    12957

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    CIA 12957 compatibil 10GBASE-BX60 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optice emisie-recepţie $108.30 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U27

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    CIA XCVR-S10U27 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U27

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    CIA XCVR-S10U27 compatibil 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U33

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    CIA XCVR-S10U33 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U33

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    CIA XCVR-S10U33 SFP compatibile 10GBASE-BX + Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U27

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    CIA XCVR-S40U27 la transmiţător optic a 1270nm-TX/1330nm-RX SFP + compatibil 10GBASE-BX40 $52.40 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U27

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    CIA XCVR-S40U27 compatibil 10GBASE-BX60 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optice emisie-recepţie $108.30 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U33

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    CIA XCVR-S40U33 la transmiţător optic a 1330nm-TX/1270nm-RX SFP + compatibil 10GBASE-BX40 $52.40 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U33

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    CIA XCVR-S40U33 compatibil 10GBASE-BX60 SFP + modul de Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX $108.30 (USD)