1000BASE SFP

Showing 1–28 of 280 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Alcatel-Lucent

    iSFP-GIG-LH40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-GIG-LH40 compatibil 1000BASE-LH40 Transceiver SFP 1310nm optice $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-GIG-LH70

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-GIG-LH70 compatibil 1000BASE-LH70 optic Transceiver SFP 1550nm $25.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-GIG-LX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-GIG-LX compatibil 1000BASE-LX Transceiver SFP 1310nm optice $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-GIG-SX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent iSFP-GIG-SX compatibil 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Transceiver optice $5.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-GIG-T

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Pisica 5

    Alcatel-Lucent iSFP-GIG-T compatibil 10/100/1000BASE-T SFP cupru RJ-45 optice Transceiver $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-DUAL-MM

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-DUAL-MM compatibil Dual-viteza 100BASE-FX/1000BASE-SX SFP 1310nm 2km optice Transceiver $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-DUAL-SM10

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-DUAL-SM10 compatibil Dual-viteza 100BASE-FX/1000BASE-LX SFP 1310nm Transceiver optice $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-EXTND

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-GIG-EXTND compatibil 1000BASE-SX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-EZX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-GIG-EZX compatibil 1000BASE-EZX 1550nm SFP Transceiver optic 1 $35.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-LH40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-GIG-LH40 compatibil 1000BASE-LH40 Transceiver SFP 1310nm optice $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-LH70

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-GIG-LH70 compatibil 1000BASE-LH70 optic Transceiver SFP 1550nm $25.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-LX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-GIG-LX compatibil 1000BASE-LX 1310nm IND optice Transceiver SFP $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-SX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-GIG-SX compatibil 1000BASE-SX 850nm 550m optice Transceiver SFP $5.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-GIG-T

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Pisica 5

    SFP Alcatel-Lucent SFP-GIG-T compatibil 1000BASE-T RJ-45 optice transmiţător de cupru $11.90 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SP2670SR

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Allied Telesis la-SP2670SR compatibil 1000BASE-LX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.70 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPEX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Allied Telesis la-SPEX compatibil 1000 X SFP 1310nm 2 km Transceiver optice $6.70 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX10

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Allied Telesis la-SPLX10 compatibil 1000BASE-LX 1310nm optice Transceiver SFP $6.70 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Allied Telesis la-SPLX40 compatibil 1000BASE-LX 1310nm optice Transceiver SFP $12.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX40/1550

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPLX40/1550 compatibil 1000BASE-LX 1550nm optice Transceiver SFP $23.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX80

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Allied Telesis la-SPLX80 compatibil 1000BASE-ZX 1550nm optice Transceiver SFP $25.40 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPSX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    FPM

    Allied Telesis la-SPSX compatibil 1000BASE-SX 850nm 550m optice Transceiver SFP $5.80 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPTX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Pisica 5

    Allied Telesis la-SPTX SFP compatibile 1000BASE-T RJ-45 optice transmiţător de cupru $11.90 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPZX80

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Allied Telesis la-SPZX80 compatibil 1000BASE-ZX 1550nm optice Transceiver SFP $25.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX-40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX-40 compatibil 1000BASE-EX 1310nm optice Transceiver SFP $12.30 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX-80

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX-80 compatibil 1000BASE-ZX 1550nm optice Transceiver SFP $25.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX1550-40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX1550-40 compatibil 1000BASE-EX 1550nm optice Transceiver SFP $14.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EZX-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    100km

    SMF

    Arista SFP-1G-EZX-100 compatibil 1000BASE-EZX 1550nm optice Transceiver SFP $35.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EZX-120

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    Arista SFP-1G-EZX-120 compatibil 1000BASE-EZX 1550nm SFP Transceiver optic 1 $35.00 (USD)