XFP transceivere

Showing 1009–1036 of 1091 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    NETGEAR

    DWDM-XFP-41.35

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    40km

    SMF

    Netgear C45 Multiplexing-XFP-41.35 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1541.35nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-41.35

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    80km

    SMF

    Netgear C45 Multiplexing-XFP-41.35 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1541.35nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-40.56

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    40km

    SMF

    Netgear C46 Multiplexing-XFP-40.56 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1540.56nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-40.56

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    80km

    SMF

    Netgear C46 Multiplexing-XFP-40.56 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1540.56nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-39.77

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    40km

    SMF

    Netgear C47 Multiplexing-XFP-39.77 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1539.77nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-39.77

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Netgear C47 Multiplexing-XFP-39.77 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1539.77nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.98

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    40km

    SMF

    Netgear C48 Multiplexing-XFP-38.98 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1538.98nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.98

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Netgear C48DWDM-XFP-38.98 compatibil 10G XFP de Multiplexing 100GHz 1538.98nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    40km

    SMF

    Netgear C49 Multiplexing-XFP-38.19 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1538.19nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-38.19

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Netgear C49DWDM-XFP-38.19 compatibil 10G XFP de Multiplexing 100GHz 1538.19nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.4

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Netgear C50 Multiplexing-XFP-37,4 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1537.4nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-37.40

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Netgear C50 Multiplexing-XFP-37.40 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1537.4nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-36.61

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Netgear C51 Multiplexing-XFP-36.61 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1536.61nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    40km

    SMF

    Netgear C52 Multiplexing-XFP-35.82 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1535.82nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.82

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Netgear C52 Multiplexing-XFP-35.82 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1535.82nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    40km

    SMF

    Netgear C53 Multiplexing-XFP-35.04 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1535.04nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-35.04

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Netgear C53 Multiplexing-XFP-35.04 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1535.04nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    40km

    SMF

    Netgear C54 Multiplexing-XFP-34.25 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1534.25nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-34.25

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Netgear C54 Multiplexing-XFP-34.25 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1534.25nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    40km

    SMF

    Netgear C55 Multiplexing-XFP-33.47 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1533.47nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-33.47

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Netgear C55 Multiplexing-XFP-33.47 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1533.47nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    40km

    SMF

    Netgear C56 Multiplexing-XFP-32.68 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1532.68nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-32.68

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Netgear C56 Multiplexing-XFP-32.68 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1532.68nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    MULTIPLEXING-XFP-31,9

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    Netgear C57 Multiplexing-XFP-31,9 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1531.9nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    NETGEAR

    MULTIPLEXING-XFP-31.90

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    40km

    SMF

    Netgear C57 Multiplexing-XFP-31.90 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1531.9nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    MULTIPLEXING-XFP-31.12

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    40km

    SMF

    Netgear C58 Multiplexing-XFP-31.12 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1531.12nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    MULTIPLEXING-XFP-30.33

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1530.33nm

    40km

    SMF

    Netgear C59 Multiplexing-XFP-30.33 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1530.33nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    NETGEAR

    MULTIPLEXING-XFP-30.33

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1530.33nm

    80km

    SMF

    Netgear C59 Multiplexing-XFP-30.33 compatibil 10G XFP Multiplexing 100GHz 1530.33nm optice Transceiver $509.90 (USD)