Mecanice atenuator optic variabil

Descrierea/de control:

Caracteristici

    • Atenuator largă gamă
    • De înaltă precizie
    • Atenuare scăzută
    • Mari pierderi
    • Lungime de undă/polarizare
    • insensibil
    • Dimensiuni compacte
    • Performanţă stabilă şi de încredere
    • O stabilitate buna a mediului

Parametrii

Parametrii 1550nm 1310nm Wideband
Grad de categoria A P Un grad Un grad
Lungime de undă de exploatare (nm) 1550±30 1310±30 1310 ~ 1630
Atenuator (dB) 0. 3 ~ 65 0. 6 ~ 60 0. 7 ~ 60 1.0 ~ 60
Precizie (dB) 0.02/0,05 peste 0,6 ~ 60dB 0.02 peste 0,7 ~ 60dB 0.02 peste 1.0 ~ 60dB
Inserare loss(dB) ≤0.3 ≤0.6 ≤0.7 ≤1.0
Reveni loss(dB) ≥60.0
Polarizarea dependent de pierderea PDL(dB) ≤0.1 pentru ≤0.2 de atenuare 0-20dB pentru 20-60 dB atenuare
Maxim suporta puterea (mW) 500
Temperature(℃) de operare 0~ + 70
Depozitare Temperature(℃) -40 ~ 85
Umiditate de funcţionare (%) 90
Tip pachet Organism de placat cu aur
Dimensiune pachet (exclude boots)(mm) 20 * 22 * 6.6

Informatie de comanda

COF VOA Port Lungime de undă de operare Grad Tip fibra Lungimea fibrei Conector
0101 = 1 X 1 13 = 1310nm P 1 = goale fibra 1 metru = 1 0= Nici unul
0202 = 2 X 2 15 = 1550nm 1 = FC/APC
16 = 1625nm 2 = FC/PC
X = altul ADRIAN 2 = 900um jacheta 2 = 2 metri 3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
XX = altul XX = altul XX = altul

PDF