Arista C18 SFP-10G-DW-63.05 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1563.05nm optice Transceiver

Regulate de preţ: $280.00 (USD)

Disponibilitate: În stoc
Cumpara-l acum cu preţ obişnuit.

Volumul Pret :$196 - $266

Adauga mai multe elemente la lista de ofertă şi de a lua un citat la noi.

Adăugați elemente la lista de cotare, vom cita preţ în funcţie de cantitatea totală, şi puteţi continua să plătească comanda online Dacă accepţi oferta noastră.
  • garanţie de 100 % compatibil
  • garantie 10 ani
  • 2-3 zile lucrătoare pentru a ajunge

Caietul de sarcini

Greutate 35 g
MPN

SFP-10G-DW-63.05

Empowerfiber PN

SFP-10G-DW-63.05_tr1242

Factor de formă

SFP plus

Viteza Max date

10Gbps

Lungime de undă

1563.05nm

Interfata

LC duplex

Distanta Max

40km

Componente optice

EML DWDM

Tip cablu

SMF

IOANA suport

Yes

Putere TX

-1~4dBm

Intervalul de temperatură de lucru

0 to 70°C (32 to 158°F)

Brand compatibil

Arista

MPN

SFP-10G-DW-63.05

Empowerfiber PN

SFP-10G-DW-63.05_tr1242

Factor de formă

SFP plus

Viteza Max date

10Gbps

Lungime de undă

1563.05nm

Interfata

LC duplex

Distanta Max

40km

Componente optice

EML DWDM

Tip cablu

SMF

IOANA suport

Yes

Putere TX

-1~4dBm

Intervalul de temperatură de lucru

0 to 70°C (32 to 158°F)

Brand compatibil

Arista

  • 0

    0clienţi

  • 5 stele
    4 stele
    3 stele
    2 stele
    1 stele

Momentan nu sunt Recenzii încă.

Adresa ta de email nu va fi publicat. Câmpurile necesare sunt marcate *

Controlul de calitate

Calitatea este fundamentul companiei noastre, fiecare transceiver strict este testat şi a trecut sistemul nostru de control al calităţii pentru a asigura compatibilitate 100 % de lucru şi de monitorizare.

Fabrica noastra a trecut CE, RoHS, FCC calificare, cu asigurarea calităţii la nivel internaţional standardizat, controlul nostru de calitate a fost un mare succes şi de a câştiga o mulţime de revenind clientului.

Ten Year Warranty

Zece ani garantie

Cu mulţi ani de experienţă de fabricaţie transceiver compatibil, noastre

transceivere de calitate este foarte stabile şi oferim 10 ani garanţie pentru toate noastre

transceiver-e.

Ambalarea și etichetarea

Toate elementele sunt ambalate cu pachete de emisie-recepţie bine protejate. În cazul în care aveţi

orice cerere, personalizate sau pachet de soluții, puteţi lăsa o notă sau trimite

ne e-mail-uri în momentul în care plasaţi o comandă.

Mostre gratuite Transceiver optice

Va putem oferi mostre gratuite pentru tine de a evalua produsul nostru. Nu aveţi nevoie să plătească pentru transport maritim sau eşantion, faceţi clic pe complet formularul de cerere.

Fisa de date

Numărul de serie

Factor de formă

Viteza Max date

Lungime de undă

Distanta Max

Tip cablu

Interfata

Fisa de date

1

SFP+

10Gbps

1528.77nm ~ 1563.86nm

40km

SMF

duplex LC

2

SFP+

10Gbps

1528.77nm ~ 1563.86nm

80km

SMF

duplex LC

Tehnologia noastră, Brand-ul

Putem folosi logo-ul companiei pe fibra optica transceiver, vă rugăm să contactaţi noi pentru detalii.

Contactaţi vânzările noastre live

E-mail [email protected] sau sa completati formularul de mai jos