LC-LC Duplex Singlemode impermeabil fibra optica Patch cablu

Regulate de preţ: $46.80 (USD)

Disponibilitate: În stoc

Length: *

Cumpara-l acum cu preţ obişnuit.

Volumul Pret :$32.76 - $44.46

Adauga mai multe elemente la lista de ofertă şi de a lua un citat la noi.

Adăugați elemente la lista de cotare, vom cita preţ în funcţie de cantitatea totală, şi puteţi continua să plătească comanda online Dacă accepţi oferta noastră.

Caietul de sarcini

Modul de fibra

9/125 SM

Conector

LC-LC

Tip fibra

Duplex

Sacou de culoare

Black

Lungime de undă de operare

1310/1550nm

Durabilitate

≤0.2dB

Atenuare

≤0.3dB

Pierdere prin reflexie

≥50dB

Temperatura de operare

-20℃~+70℃

Temperatura de depozitare

-40°C to +85°C

Modul de fibra

9/125 SM

Conector

LC-LC

Tip fibra

Duplex

Sacou de culoare

Black

Lungime de undă de operare

1310/1550nm

Durabilitate

≤0.2dB

Atenuare

≤0.3dB

Pierdere prin reflexie

≥50dB

Temperatura de operare

-20℃~+70℃

Temperatura de depozitare

-40°C to +85°C

  • 0

    0clienţi

  • 5 stele
    4 stele
    3 stele
    2 stele
    1 stele

Momentan nu sunt Recenzii încă.

Adresa ta de email nu va fi publicat. Câmpurile necesare sunt marcate *

Caracteristici

  • Standard Duplex LC connector, well connected with standard LC adaptor
  • Easy Operation, reliable and cost-effective Installation
  • Excellent water-resistance performance
  • Wall seal design,easy operation, strong and durable.
  • Light weight,waterproof, dustproof, moistureproof , Metal hard housing.
  • Aplicatii

  • Retele telecomunicatii
  • Used in connecting commnication equipment
  • Used in bad outdoor condition
  • Used in FTTA
  • Contactaţi vânzările noastre live

    E-mail [email protected] sau sa completati formularul de mai jos