Cuplaj PM

Descrierea/de control:

Cuplaj PM

Caracteristici de cuplaj PM

Pierderi minime de exces
Stabilitate ridicată şi fiabilitate
Epoxidice liber drumul optic
Diferite de raportul de cuplare
Banda de trecere la nivel

PM Coupler caietul de sarcini

Parametru

1 X 2

2 X 2

Centrul de undă (nm)

1550

Inserare loss(Max.) (dB)

Split raportul

Split raportul

1:99

2:98

5:95

10:90

40:60

50:50

1:99

2:98

5:95

10:90

40:60

50:50

21/0.8
18/0.8
14/0,9
11.5/1.1
4.6/2.6
3.6
21/1.0
18/1.0
14/1.1
11,8/1.3
4.8/2.8
4.0

Max. Pierderea excesului (dB)

1.0

Max. Uniformitatea (dB)

0.8

Robinet raportul

1 %, 2 %, 5 %, 10 %, 40 % şi 50 %

Mini. Extintion Ratio(dB)

20/18

Pierderi prin reflexie optica (dB)

>50

Puterea de manipulare (mW)

300

Max. Sarcina la rupere (N)

5

() Temperatura de operare? / SUP > C)

-5 ~ + 70

Depozitare Temperature(°C)

-40 ~ 85

Tip fibra

PM Panda fibra în/afară sau SMF-28 pentru robinet Port

Toate PM Panda fibra
Ambalaj Dimension(mm)

1 × 2:[Ø5.5xL34 (L38 pentru sacou 900um)];2 × 2:[Ø5.5xL38 (L40 pentru sacou 900um)]

Centrul de undă

Tip

Split raportul

Tip fibra

Tip de fibra pe robinet Port

Lungimea fibrei

Conector in/Out

55 = 1550nm

1 = 1 X 2

01 = 1/99

1 = goale fibra

M = SMF-28 (pentru produs de singura, standard 1 X 2)

1 = 0,75 m

0= Nici unul

SS = specifica

2 = 2 X 2

02 = 2/98

2 = 900um jacheta

P = fibra de Panda

S = specifica

1 = FC/APC

 

 

05 = 5/95

S = specifica

S = specifica

 

2 = FC/PC

 

 

10 = 10/90

 

 

 

3 = SC/APC

 

 

40 = 40/60

 

 

 

4 = SC/PC

 

 

50 = 50/50

 

 

 

5 = ST

 

 

SS = specifica

 

 

 

6 = LC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X = speciale

Cerere de cuplaj PM

Optice Amplifer
Reţele optice
Puterea de monitorizare
Senzori de fibre