Hibrid bağdaştırıcısı

Açıklama:

Hibrid bağdaştırıcıları optik bağlantı veya kablo montaj iki farklı türleri birbirleri ile bağlantılı olarak gereken yere karma uygulamalar için bir çözüm sunuyor.

SC ST hibrid adaptörü

SC ST hibrid bağdaştırıcılarına çoğu plastik gövde, flanş tipi, Zirkon kol tek mod ve broze kol multimode için. Mavi tek mod PC ve bej multimod PC için.

FC ST hibrid adaptörü

SC to FC adapter

FC SC hibrid bağdaştırıcılarına Ayrıca flanş tipi zekâ plastik gövde, tek mod PC için mavi ve bej multimod PC için vardır.

SC FC hibrid adaptörü

SC to FC adapter

Plastik gövde ve metal housing.plastic vücut bağdaştırıcı ile FC hibrid bağdaştırıcısına SC mevcuttur flanş tipi ve metal bağdaştırıcısı kare türü vardır.

SC LC hibrid adaptörü

sc_lc_adapter

SC LC hibrid bağdaştırıcısına çoğu plastik flanş tipi konut.
FC LC hibrid adaptörü

fc to lc adapter


Çıplak fiber bağdaştırıcısı

çıplak fiber bağdaştırıcısı

Performans özellikleri

Ekleme loss(dB) ≤ 0,20
Çoğaltma (dB) ≤ 0.10
Dönüşebilirliği (dB) ≤ 0,20
Kol malzeme Zirkon kol, broze kol
Çalışma sıcaklığı (℃) -25 ~ + 70 -40 ~ + 80 -25 ~ + 70
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ + 85