LC to LC Duplex Singlemode Waterproof Fiber Optic Patch Cable

Normal fiyatı: $46.80 (USD)

Stok Durumu: Stokta

Length: *

Artık normal fiyat ile satın.

Birim fiyat :$32.76 - $44.46

Birden çok öğe alıntı listesine ekleyin ve bir teklif bizden alın.

Tırnak listeye öğe eklemek, biz teklif edecek toplam miktarına göre fiyat ve online sipariş bizim tırnak kabul ederseniz ödemeye devam edebilirsiniz.

Ürün özellikleri

Fiber modu

9/125 SM

Bağlayıcı

LC-LC

Fiber türü

Duplex

Ceket renk

Black

Dalga boyu işletim

1310/1550nm

Dayanıklılık

≤0.2dB

Ekleme kaybı

≤0.3dB

Dönüş kaybı

≥50dB

Çalışma sıcaklığı

-20℃~+70℃

Depolama Sıcaklığı

-40°C to +85°C

Fiber modu

9/125 SM

Bağlayıcı

LC-LC

Fiber türü

Duplex

Ceket renk

Black

Dalga boyu işletim

1310/1550nm

Dayanıklılık

≤0.2dB

Ekleme kaybı

≤0.3dB

Dönüş kaybı

≥50dB

Çalışma sıcaklığı

-20℃~+70℃

Depolama Sıcaklığı

-40°C to +85°C

  • 0

    0değerlendirmeden edinildi

  • 5 yıldız
    4 yıldızlı
    3 yıldız
    2 Yıldız
    1 yıldız

Orada henüz hiçbir yorum.

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanları işaretlenir *

Özellikleri

  • Standard Duplex LC connector, well connected with standard LC adaptor
  • Easy Operation, reliable and cost-effective Installation
  • Excellent water-resistance performance
  • Wall seal design,easy operation, strong and durable.
  • Light weight,waterproof, dustproof, moistureproof , Metal hard housing.
  • Uygulamalar

  • Telekomünikasyon ağları
  • Used in connecting commnication equipment
  • Used in bad outdoor condition
  • Used in FTTA
  • Bizim canlı Satış Departmanıyla iletişim kurun

    E-posta [email protected] veya dolgu aşağıdaki formu