PM bağlaştırıcı

Açıklama:

PM bağlaştırıcı

PM Coupler özellikleri

Düşük aşırı kaybı
Yüksek kararlılık ve güvenilirlik
Epoksi ücretsiz optik yol
Çeşitli bağlantı oranı
Wide Pass Band

PM Coupler belirtimi

Parametre

1 X 2

2 X 2

Merkezi dalga boyu (nm)

1550

Ekleme loss(Max.) (dB)

Split oranı

Split oranı

1:99

2:98

5:95

10:90

40:60

50: 50

1:99

2:98

5:95

10:90

40:60

50: 50

21/0,8
18/0,8
14/0.9
11,5/1.1
4.6/2.6
3.6
21/1.0
18/1.0
14/1.1
11,8/1.3
4.8/2.8
4.0

Max. Aşırı kaybı (dB)

1.0

Max. Tekdüzelik (dB)

0.8

Oranı dokunun

% 1, % 2, % 5, % 10, % 40 ve % 50

Mini. Extintion Ratio(dB)

20/18

Optik dönüş kaybı (dB)

>50

İşleme (mW) güç

300

Max. Gerilme yükü (N)

5

Çalışma sıcaklığı)? / SUP > C)

-5 ~ + 70

Depolama Temperature(°C)

-40 ~ + 85

Fiber türü

PM Panda elyaf içinde/dışarı veya SMF-28 dokunun bağlantı noktası için için

Tüm am Panda lif
Ambalaj Dimension(mm)

1 × 2:[Ø5.5xL34 (L38 900um ceket için)];2 × 2:[Ø5.5xL38 (L40 900um ceket için)]

Merkezi dalga boyu

Türü

Split oranı

Fiber türü

Fiber türü musluk noktasında

Lif uzunluğu

Bağlayıcı In/Out

55 = 1550nm

1 = 1 X 2

01 = 1/99

1 çıplak Fiber =

M = SMF-28 (1 X 2 sadece, standart ürün)

1 = 0,75 m

0= Hiçbiri

SS = belirtin

2 = 2 X 2

02 = 2/98

2 = 900um ceket

P = Panda Fiber

S = belirtin

1 FC/APC =

 

 

05 = 5/95

S = belirtin

S = belirtin

 

2 FC/PC =

 

 

10 = 10/90

 

 

 

3 SC/APC =

 

 

40 = 40/60

 

 

 

4 SC/PC =

 

 

50 = 50/50

 

 

 

5 ST =

 

 

SS = belirtin

 

 

 

6 LC =

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X = özel

PM coupler uygulama

Optik Amplifer
Optik ağlar
Güç izleme
Fiber sensörler