Tek kademeli izolatör

Açıklama:

Tek izolatör özellikleri sahne

* Yüksek yalıtım

* Düşük ekleme kaybı/yüksek yalıtım

* Yüksek dönüş kaybı

* Düşük polarizasyon duyarlılık

* Optik yol epoksi ücretsiz

Tek kademeli izolatör belirtimi

Parametre Sigorta primi Bir sınıf

Dalga boyu (nm) çalışma

1310 veya 1550

Tipik zirve yalıtım (dB)

42

40

En az yalıtım * (dB)

32

30

Tipik ekleme kaybı ** (dB)

0.3

0.4

Maksimum ekleme kaybı *** (dB)

0.5

0.7

Dönüş kaybı (In/Out) (dB)

>65/60

>60/55

PDL (dB)

<0.05

<0.1

PMD (dB)
0.2 (0,05 istek üzerine)

Bant genişliği (nm)

+15

Çalışma sıcaklığı (° C)

-20 ~ + 70

Depolama Sıcaklığı (° C)

-40 ~ + 85

Fiber türü

CORNING SMF-28

Lif uzunluğu (dak.)

1 metre sona

Paket boyutu (mm)

Ø 5.5xL30

İşleme (mW) güç

300

* 23 ° C bant genişliği üzerinden

** Bağlantısı, ek yeri ve fiber uç içermez fresnel kayıp.
PDL, çalışma dalga boyu aralığı,-20 ° C ile + 70 ° c de dahil olmak üzere

Tek kademeli izolatör sipariş bilgileri

İzolatör türü
Dalga boyu
Sınıf
PIGTAIL stili
Lif uzunluğu
Paket
Bağlayıcı In/Out
Tek kademeli olarak =
IU iki aşamalı =
13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB L Grubu =
S süper =
P Premium =
= Grade A
1 çıplak Fiber =
2 = 900um ceket
1 = 1.0 m
2 = 1,5 m
3 = 2.0 m
4 = özel uzunluk

B paket B =

0= Hiçbiri
1 FC/APC =
2 FC/PC =
3 SC/APC =
4 SC/PC =
5 ST =
6 LC =