BiDi SFP

Фільтр продукти
BiDi SFP
SFP трансивери категорії
Сумісні бренду
Макс передачі Distance(KM)
Довжина хвилі
    ЗображенняСумісні брендуMPNФорм-факторСтавка Макс датаДовжина хвиліМаксимальна відстаньТип кабелюОписЦінаПокласти в корзину

    Alcatel-Lucent

    3HE00868AA

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00868AA сумісний 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00868AB

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00868AB сумісний SFP BiDi 1000BASE-BX-D 1490nm-TX/1310nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    ІСФП-100-BX-D

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BX-D Compatible 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX BiDi SFP SC Optical Transceiver $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BX20LT

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1550nm-TX/1310nm-RX

    -

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BX20LT сумісний 100BASE-BX-D BiDi SFP SC 1550nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $22.80 - $24.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BX20NU

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20km, 40km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BX20NU сумісний 100BASE-BX-U BiDi SFP SC 1310nm-TX/1550nm-RX оптичних приймач-передавач $16.80 - $18.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BXLC-D

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BXLC-D сумісний 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BXLC-U

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BXLC-U сумісний 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-DUAL-BX-D

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-DUAL-BX-D сумісний Dual швидкість 1000BASE-BX-D 1550nm-TX/1310nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-DUAL-BX-U

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1550nm-RX

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-DUAL-BX-U сумісний Dual швидкість 1000BASE-BX-U 1310nm-TX/1550nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $8.60 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-КОНЦЕРТ BX-D

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-концерт BX-D сумісний SFP BiDi 1000BASE-BX-D 1490nm-TX/1310nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-КОНЦЕРТ BX-D20

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-концерт BX-D20 сумісний SFP BiDi 1000BASE-BX-D 1490nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-КОНЦЕРТ BX-D40

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    40 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-концерт BX-D40 сумісний SFP BiDi 1000BASE-BX-D 1490nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $18.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-КОНЦЕРТ BX-U

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-концерт BX-U сумісний 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX BiDi SFP оптичних приймач-передавач $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-КОНЦЕРТ BX-U20

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-концерт BX-U20 сумісний 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX оптичних приймач-передавач $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-КОНЦЕРТ BX-U40

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    40 км

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-концерт BX-U40 сумісний 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX оптичних приймач-передавач $18.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    ІСФП-100-BX-U

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent iBiDi сумісний SFP-100-BX-U 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX BiDi SFP SC оптичного приймач-передавач $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    ІСФП-100-BXLC-D

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1550nm-TX/1310nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent iBiDi сумісний SFP-100-BXLC-D 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX BiDi SFP оптичного приймач-передавач $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    ІСФП-100-BXLC-U

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1310nm-TX/1550nm-RX

    20 км

    SMF

    Alcatel-Lucent iBiDi сумісний SFP-100-BXLC-U 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX BiDi SFP оптичного приймач-передавач $8.40 (USD)

    Альянсу Telesis

    AT-SPBD10-13

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-TX/1490nm-RX

    10 км

    SMF

    Союзників Telesis AT-SPBD10-13 сумісний 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX оптичних приймач-передавач $8.10 (USD)

    Альянсу Telesis

    AT-SPBD10-14

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10 км

    SMF

    Союзників Telesis AT-SPBD10-14 сумісний 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $10.80 (USD)

    Альянсу Telesis

    AT-SPFXBD-LC-13

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1310nm-TX/1550nm-RX

    15 км

    SMF

    Союзників Telesis AT-SPFXBD-LC-13 сумісний 100BASE-BX-U BiDi SFP 15 км 1310nm-TX/1550nm-RX оптичних приймач-передавач $8.40 (USD)

    Альянсу Telesis

    AT-SPFXBD-LC-15

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    100 Мбіт

    1550nm-TX/1310nm-RX

    15 км

    SMF

    Союзників Telesis AT-SPFXBD-LC-15 сумісний 100BASE-BX-D BiDi SFP 15 км 1550nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $8.40 (USD)

    Arista

    SFP-1 Г-BXD-10

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    10 км

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 Г-BXD-10 сумісний 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $10.80 (USD)

    Arista

    SFP-1 Г-BXD-120

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1490nm-RX

    120 км

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 Г-BXD-120-сумісний 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1490nm-RX 1 оптичних приймач-передавач $47.20 (USD)

    Arista

    SFP-1 Г-BXD-20

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-TX/1310nm-RX

    20 км

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 BXD-двадцятки сумісний 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $10.80 (USD)

    Arista

    SFP-1 Г-BXD-40

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    40 км

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 Г-BXD-40-сумісний 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $15.80 (USD)

    Arista

    SFP-1 Г-BXD-80

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1490nm-RX

    80 км

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 Г-BXD-80-сумісний 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1490nm-RX оптичних приймач-передавач $29.70 (USD)

    Arista

    SFP-1 Г-BXDA-10

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm-TX/1310nm-RX

    10 км

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 Г-BXDA-10 сумісний 1000BASE-BX BiDi SFP 1550nm-TX/1310nm-RX оптичних приймач-передавач $12.30 (USD)